10 Izteiktākie Vēža simptomi, kurus cilvēks laicīgi var pamanīt un neignorēt, pirms nav par vēlu! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

10 Izteiktākie Vēža simptomi, kurus cilvēks laicīgi var pamanīt un neignorēt, pirms nav par vēlu!

0 comments

4. februārī, tiek atzīmēta Pasaules vēža diena – globāli vienota iniciatīva, ko organizē Starptautiskā Vēža kontroles savienība. Paaugstinot globālo izpratni, uzlabojot izglītību un iedvesmojot individuālu, kolektīvu un valdības rīcību. Kā mēs visi zinām, vēzis ir ārstējama slimība, ja vien tas tiek laikus diagnosticēts. Agrīna diagnostika glābj dzīvības, tāpēc ir ļoti svarīgi saprast, kuri simptomi var liecināt par šo ļaundabīgo slimību.

Apzinoties savu veselību, jūs varat pamanīt jaunus izciļņus, izciļņus, ādas izaugumus un citas pazīmes, taču tās nav tikai fiziskas. Izrādās, ka pat ķermeņa smakas maiņa var būt viena no brīdinājuma zīmēm. Sievietēm izdalījumi no maksts ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa. Tomēr, ja pamanāt kādas izmaiņas smaržā vai konsistencē, jums jādodas pie sava ārsta, jo tā varētu būt vēža pazīme, norāda Apvienotās Karalistes Nacionālais veselības dienests.

Saskaņā ar Cancer Research UK datiem, dzemdes kakla vēzis ir 14. vietā izplatītākais vēzis sieviešu vidū Apvienotajā Karalistē — katru gadu šī slimība tiek diagnosticēta aptuveni 3200 sievietēm. Traģiski, ka katru gadu no šīs slimības mirst aptuveni 800 sieviešu. Sākotnējā slimības stadijā manāmu simptomu nav – tāpēc vislabāk ir veikt uztriepes pārbaudi, kad ģimenes ārsts to iesaka.

Tomēr veselības dienests atzīmē, ka viena no galvenajām pazīmēm ir “leikorejas izmaiņas”. Tas attiecas ne tikai uz izdalījumu tekstūru, krāsu un konsistenci, bet arī uz smaržu. Dažām sievietēm izmaiņas maksts izdalījumu smakā ir pirmais un agrākais dzemdes kakla vēža simptoms, saka eksperti.

Citas dzemdes kakla vēža pazīmes ir:
sāpes un diskomforts dzimumakta laikā
Maksts asiņošana pēc dzimumakta, starp menstruācijām vai pēc menopauzes
sāpes muguras lejasdaļā vai iegurnī
aizcietējums
bieža urinēšana
urīna nesaturēšanas problēmas
asinis urīnā
pietūkums vienā vai abās kājās
smaga asiņošana no maksts.

Tieši tāpēc ir svarīgi un regulāri pārbaudīties pie ārsta, lai vienmēr pārliecinātos par riskiem, kuri var Jūs skart. Protams, ka ikdienas steigā daudz ko palaižam garām, tomēr ir svarīgi to ņemt vērā un atcerēties, ka tas ir būtiski priekš mums visiem, jo pārbaudes ir ļoti svarīgas.

 • Iegāju "LIDL"

  0 4108

  Kādā dzīves posmā mēs visi esam iegājuši veikalā, saskārušies ar preces cenu un apturēju

  View more
 • Sievietes atklātais

  0 1570

  Tieši šajā gadījumā kāda sieviete Twitter salīdzināja LIDL lielveikalu pārdevēju stundas l

  View more
 • Internetā parādījies

  0 309

  Visi noteikti jau paspējuši dzirdēt medijos par lielo notikumu starp Ameriku un Krieviju, kur tik

  View more
 • Maxima veikali

  1 466

  Maxima veikalos pēdējā laikā notikušas lielas pārmaiņas, kas piesaistījušas lojālo pircēj

  View more
 • "Kaut kas

  0 9618

  Tieši šīs nedēļas iesākumā labi zināmajā mikroblogošanas vietnē Twitter milzīgu uzmanīb

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV