Šīs sievas vēders auga 5 gadus! Tiklīdz viņa nonāca slimnīcā, neviens ārsts nebija gaidījis, ka viņas vēderā būs kas tāds! - Page 2 of 2 - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Šīs sievas vēders auga 5 gadus! Tiklīdz viņa nonāca slimnīcā, neviens ārsts nebija gaidījis, ka viņas vēderā būs kas tāds!

0 comments

Viss sākās ar to, ka pirms vēršanās pie ārsta, Mersijai bija ļoti lielas grūtības ar elpošanu, tad viņa nebija spējīga staigāt un tikai tad sieviete izlēma savu gala lēmumu. Drīz vien pēc viņas ieradās ātrā palīdzība un aizveda Mersiju uz slimnīcu.

2

Vai varat iztēloties, ka šāda ~55 kg masa atrodas Jūsu vēderā. Ārstiem nācās operācijas zālē pavadīt vairāk nekā piecas smagas stundas. Šis viss milzīgais audzējs izveidojās no sievietes olnīcām, tālāk izplešoties sievietes vēderā. Sieviete stāsta, ka gandrīz nekad nav gribējusi ēst, diezin kāpēc?

3

Šis pasaulē tiek atzīsts kā vislielākais cilvēka ķermenī atrodamais audzējs, pie tam tas svēra veselus 55 kilogramus, vai Jūs spējat iedomāties, ka šāda gaļas bumba atrodas Jūsu vēderā un katru dienu kļūst tikai lielāka un smagāka? Sieviete pēc operācijas stāsta : “Es jūtos kā putns, Jūs pat iedomāties nespējat, cik viegli man bija iet, bija sajūta, ka es lidoju. Šī sajūta bija tik laba!”

4

Sievietei ir nepieciešamas veikt vēl vairākas operācijas, lai atgūtu vēdera formu, kā arī pārbaudīt sievietes iekšējos orgānus. Taču jau tagad sieviete pasakās un saka lielu paldies visiem ārstiem, kas viņu izglābis no mokošās nestas. Viņa atgādina : “Ja Jums rodas lielas sāpes kādā noteiktā ķermeņa vietām, lūdzu aizejiet pie ārsta, nepieļaujiet manu kļūdu, jo man tas gandrīz maksāja dzīvību!”

Lapas: 1 2

loading...

TEV PATIKS ARĪ ŠIE RAKSTI

 • Saimniekšova sievietēm

  0 32744

  Evija gan Laurai atklājusi to, ka Ilmārs par to visu tikai pasmejoties un nejau pirmo reizi ticis

  View more
 • Saimniekšovā ir

  0 44719

  Ilmārs tālāk izteicās par to, ka tiem, kuriem patīk ar apaļumiem, lai jau patīk. Pats viņš

  View more
 • Slimi! "Tagad

  0 13530

  Taču tagad notiek pašas bezkaunīgākās lietas! Žurnālisti ar visām pūlēm cenšas iegūt nab

  View more
 • Pie slimās

  0 37415

  Ja ņem vērā visu personas informāciju, tad tiek ziņots, ka viņa pavasarī jau ir atradusies Po

  View more
 • Notikusi smaga

  0 4624

  Viņa braukusi pa balto nepārtraukto līniju un iebrauca tieši DAF džipam sānā. Džipa vadītaj

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV