Šīs sievas vēders auga 5 gadus! Tiklīdz viņa nonāca slimnīcā, neviens ārsts nebija gaidījis, ka viņas vēderā būs kas tāds! - Page 2 of 2 - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Šīs sievas vēders auga 5 gadus! Tiklīdz viņa nonāca slimnīcā, neviens ārsts nebija gaidījis, ka viņas vēderā būs kas tāds!

0 comments

Viss sākās ar to, ka pirms vēršanās pie ārsta, Mersijai bija ļoti lielas grūtības ar elpošanu, tad viņa nebija spējīga staigāt un tikai tad sieviete izlēma savu gala lēmumu. Drīz vien pēc viņas ieradās ātrā palīdzība un aizveda Mersiju uz slimnīcu.

2

Vai varat iztēloties, ka šāda ~55 kg masa atrodas Jūsu vēderā. Ārstiem nācās operācijas zālē pavadīt vairāk nekā piecas smagas stundas. Šis viss milzīgais audzējs izveidojās no sievietes olnīcām, tālāk izplešoties sievietes vēderā. Sieviete stāsta, ka gandrīz nekad nav gribējusi ēst, diezin kāpēc?

3

Šis pasaulē tiek atzīsts kā vislielākais cilvēka ķermenī atrodamais audzējs, pie tam tas svēra veselus 55 kilogramus, vai Jūs spējat iedomāties, ka šāda gaļas bumba atrodas Jūsu vēderā un katru dienu kļūst tikai lielāka un smagāka? Sieviete pēc operācijas stāsta : “Es jūtos kā putns, Jūs pat iedomāties nespējat, cik viegli man bija iet, bija sajūta, ka es lidoju. Šī sajūta bija tik laba!”

4

Sievietei ir nepieciešamas veikt vēl vairākas operācijas, lai atgūtu vēdera formu, kā arī pārbaudīt sievietes iekšējos orgānus. Taču jau tagad sieviete pasakās un saka lielu paldies visiem ārstiem, kas viņu izglābis no mokošās nestas. Viņa atgādina : “Ja Jums rodas lielas sāpes kādā noteiktā ķermeņa vietām, lūdzu aizejiet pie ārsta, nepieļaujiet manu kļūdu, jo man tas gandrīz maksāja dzīvību!”

Lapas: 1 2

loading...

TEV PATIKS ARĪ ŠIE RAKSTI

 • 5 Mīlestības

  0 16

  Mīlestība ir milzīgs spēks, kas liek pasaulei griezties. Lieta un sajūtas, ko daudzi gaida visu

  View more
 • Vīra pēdējā

  0 1070

  Latgalē 30 gadus veca daudzbērnu ģimenes mamma loterijā laimējusi 150 000 Eiro, kas ir iespaid

  View more
 • Tramps nāk

  0 1286

  Kurš to būtu domājis, bet Amerikas Savienoto Valstu prezidents Donalds Tramps piektdien ir nācis

  View more
 • Alkoholiķu Reitings

  0 2002

  Astrologi uzskata, ka zodiaks var arī palīdzēt noteikt cilvēka vēlmi pēc alkohola un atkarība

  View more
 • Čeku Dedzināšanas

  0 2405

  Daudzi jau zina, ka viens no iespaidīgiem veidiem, kā atgūt notērēto naudu - Ir pirkumu čeku s

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV