Baisākās vietas pasaulē - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Baisākās vietas pasaulē

0 comments

Pasaulē ir daudz baisu, apsēstu un nolādētu vietu, bet šajā raksta būs piecas, kuras uzdzen šermuļus. Šīs vietas būtu radītas, lai tur iegrieztos Helovīna vakarā.

1

Aušvices koncentrācijas nometne bija lielākā no nacistiskās Vācijas nāves nometnēm. Tā sāka darboties 1940. gada maijā. Tā atrodas tagadējajā Polijā. Precīzs bojā gājušo skaits nav zināms, bet pēdējie aprēķini liecina, ka tie varētu būt 1,1 – 2 miljoni. Nometni slēdza 1945. gada 27. janvārī. 2

Antīkais Ram Inn ir viena no nolādētākajām mājām Lielbritānijā. To uzcēla 1145. gadā uz pagānu kapiem. Ēkas sienās notikušas slepkavības, sātanistu rituāli. Pēc  cilvēku nostāstiem, ēkā mītot dēmons. Šīs ēkas tagadējais īpašnieks Džons to iegādājās 1968. gadā. pirmajā naktī kāds dēmons viņu izvilka aiz kājas laukā no gultas. Ēkā par maksu iespējams arī palikt pa nakti, bet lielākā daļa, kas to dara, nesagaida rītu, un bēg prom no šīs mājas, lecot ārā pa pirmā stāva logiem.

3

Waverly Hills bija tuberkolozes slimnīca  Kentukī štatā, ASV. To atvēra 1910. gadā, un aizvēra 1962. gadā.  Šajā ēkā ir īpaši jūtama pārdabisku spēku klātbūtne, un šeit ir ierakstīti spoku kliedzieni, kā arī figūras, kas pārvietojas pa ēku.

4

Austrumu štata cietums. Kad šo cietumu uzcēla 1829. gadā ASV, tas kļuva par modernāko un garāko cietumu pasaulē. Pēc šī cietuma projekta tika uzbūvēti vairāk kā 300 cietumi visā pasaulē. Zem šī cietuma atklāti vairāki tuneļi, kas aizveda noziedzniekus ārā no cietuma. Šeit ir dzirdami soļi un čuksti, kā arī melni ēnu stabi pārvietojas pa cietuma koridoriem.

5

Alkatraza ir cietums ASV. Šī ir iespējams nolādētākā vieta pasaulē. Šo cietumu uzcēla 1868. gadā ka militāro cietumu. No 1933. – 1963. gadam tas bija federālais cietums. Tobrīd tas bija drošākais cietums pasaulē. No šī cietuma notikusi tikai viena veiksmīga izbēgšana. šajā ēkā novēroti čuksti, soļi, dungošana, figūras, kas pārvietojas pa ēku.

 • Kariņš paziņo

  0 4010

  Pašlaik ir nopietni jāņem vērā, ka jau ir stājušies spēkā specifiski noteikumi, kuri tos ie

  View more
 • Kariņš nāk

  0 4398

  Pašlaik Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) uzskata, ka nav šķēršļu, kas valdībai a

  View more
 • "Trešais vilnis

  0 1402

  Liela daļa no Jums pavisam noteikti jau zina par šī brīža situāciju un par to, ka tā itin nem

  View more
 • Latviju satricina

  0 10195

  Jāņem vērā, ka šī brīža situācija Latvijā jau tā nav iespaidīga un ar katru dienu tā tu

  View more
 • Ticis paziņots

  0 3361

  Visa šī kritiskā situācija slimnīcās ar koviida pacientu piepildījumu tik sasniegta ļoti āt

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV