9 Iemesli, Kāpēc Gulēt Bez Drēbēm Ir Fantastiski Labi Tavai Veselībai - Page 2 of 2 - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

9 Iemesli, Kāpēc Gulēt Bez Drēbēm Ir Fantastiski Labi Tavai Veselībai

0 comments

Pats interesantākais ir tas, ka lielākā daļa cilvēku nemaz neapzinās, cik kaitīgi ir gulēt ar apakšveļu un kur nu vēl pidžamām. Lieta tāda, ka šo modi pārņēmuši vecāki cilvēki, jo šāda prakse parasti tiek ieviesta bērnu vidū. Lai vai kā lasām un skatāmies cik patiesībā veselīgi ir gulēt bez drēbēm!

1Uzlabo miega kvalitāti.

Velkot neērtas drēbes var ietekmēt jūsu miegu. Ja jūs velkat drēbes, kas jums ir par šauru vai par biezu, jūsu ķermenis guļot nespēj pierast pie temperatūras maiņām. Guļot kailam, samazina jūsu ķermeņa temperatūru. Pazeminot ķermeņa temperatūru par pus grādu uzlabo miega kvalitāti

2Jums būs veselīgāka sperma.

Vīrieši, kuriem ir problēmas ar auglību ir labāk gulēt kailiem. Pētījumi vēsta, ka sēklinieki kvalitatīvāk saražo spermu zem 98F temperatūras. Augstāka temperatūra samazina spermas kvalitāti.

3Kails kontakts ir labāks tev.

Guļot kopā ar jūsu otru pusīti ir ieteicams gulēt abiem saskarē ar ādu, atslābinot oksitoksīnus, kuri samazina stresu un liek jums justies labāk esot kontaktā ar savu mīļoto. Kails kontakts starp pārīšiem arī noved pie aktīvākas seksuālās dzīves.

4Samazina sāpes

Guļot bez drēbēm samazina spiedienu viscera abdomen nervu sistēmā. Uzlabo asins cirkulāciju, mazāks risks saslimšanai ar akūtu caureju, muguras sāpēm un aizcietējumu.

Happy blonde woman with copy space for your text isolated on grePadara jūsu ādu, matus un ķermeni veselīgāku.

Guļot kailam, āda spēj absorbēt vairāk uzturvielas, kas uzlabo metabolismu, tauku dziedzeri secreting sebum ļauj lubricēt ādu un matus un stimulēt sviedru dziedzerus.

cute sleeping baby

Turot jūsu temperatūru ap 68-70 grādiem miega laikā ļauj anti-augšanas hormoniem, melatonīnam un augšanas hormonam funkcionēt kā pienākas.  Šīs vielas ļauj jūsu ķemenim darīt lietas, kā neļaut novecot un būtiski uzlabot veselību. Kad jūs guļat ar drēbēm, jūsu ķermenis uzkarst un liedz efektīvi darboties šīm vielām.

7Palīdz regulēt jūsu vielmaiņu.

Gulēt kailam ir komfortabli, tāpēc mēs varam gulēt labi, jo tas palīdz ķermenim pareizi saražot un regulēt vielmaiņas hormonus. Kad jūsu ķermenis pārkarst jūsu vielmaiņas līmenis mēdz kļūt par augstu arī pēc tam, kad pamostaties. Tas var palielināt iespēju kļūt par anoreksiķi un velmi pēc slikta ēdiena, pieņemšanos svarā un daudz cita. Vielmaiņas līmenim jābūt tā, lai saglabātu enerģiju un kontrolētu izsalkumu.

8Samazina baktēriju skaitu īpašajā ķermeņa daļā.

Baktērijas vairojas mitrās un siltās vietās, tāpēc guļot bez apakšveļas samazina iespējamību baktēriju augšanu un izsitumu veidošanos kājstarpes rajonā. Sievietēm, jo vēsāks un vairāk gaisa gulēšanas laikā var palīdzēt samazināt piena sēnītes infekcijas iespējamību, tā vislabāk aug siltās un mitrās vietās. Kad tur ir vēss un labi vēdināts, tad sēnītes augšana ir novērsta.

Saskaņā ar Dr.Alyssa Dweck ginekalogs no Mont Kisco, NY un klīnikas profesora asistents no OB/GYN Icahn medecīnas skolā Mount Sinai, NY. Sievietēm, kurām ir hronisks vaginīts un sēnīšu infekcija vajadzētu gulēt bez apakšveļas.

9Dod iespēju savam ķermenim elpot un vējot.

Jūsu ķermenis beidzot dabū uzelpot. Jūsu privātās daļas, paduses un pēdas pārsvarā visu dienu ir aizsegtas ar drēbju slāņiem. Ļaujiet tām daļām beidzot uzelpot un izvējot. Tas samazina risku uz ādas infekcijām, kā atlētu pēdas kas rezultējas no mitram pēdām visu laiku.

Lapas: 1 2

 • Ķermenis jūt,

  0 15

  Cilvēka ķermenis ir tik tiešām sarezģīta kopuma sistēma, kuru brīžiem nav burtiski vai izsk

  View more
 • Šodien ir

  0 883

  Jāņem vērā, ka Pašvaldību slimnīcām valsts konkrēti piešķirtie, kā arī pašu sagādāti

  View more
 • Atklāts kads

  0 3028

  Kurš būtu domājis, ka kāds var nopelnīt naudu no darba un laika, kurā viņi nemaz nebija strā

  View more
 • Klajā nākusi

  0 3376

  Pēc ārvalstu plašsaziņas līdzekļu ziņām, piektdien Pakistānas lidmašīna Airbus A320 avar

  View more
 • Autovadītāj uzmanies!

  0 8783

  Vai Jums kādreiz ir gadījies tā, ka bākā iepildat 60 Litrus, bet realitātē iekšā ir mazā..

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV