Vai Tu Uzdrošinātos Izmēģināt Šo Seno Rituālu? - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Vai Tu Uzdrošinātos Izmēģināt Šo Seno Rituālu?

0 comments

1

Šī dīvainā leģenda ir viena no tām, ko tev ir izdevība izmēģināt pašam, ja tev ļoti gribas to izdarīt. Pusnakts spēle ir populārs vārds senam pagānu rituālam. Šis rituāls ir pielīdzināms Slendermena līdzīgas būtnes izsaukšanai savās mājās.

Es pazīstu cilvēkus, kas ir mēģinājuši šo eksperimentu, citiem nekas nav sanācis, taču citi stāsta ārkārtīgi dīvainus stāstus, kas liek tev nonākt pie viena no secinājumiem, vai nu tavs draugs ir zaudējis prātu, vai nu viņš sastapās ar mistiskām būtnēm.

Tātad, ja tu vēlies izmēģināt Pusnakts Spēli pats (es gan nesaprotu, kāpēc kāds gribētu ko šādu mēģināt), tev vajadzēs sekojošās lietas.

 1. Sveci
 2. Vietu ar koka durvīm
 3. Pāris pilienu savas asinis (ja tev nepietiek iekšas, lai iedurtu sev ar adatu, tev nevajadzētu spēlēties ar garu pasauli)
 4. Baltu papīra lapu
 5. Šķiltavas vai sērkociņu kasti (Pārbaudi vai tavas šķiltavas labi strādā)
 6. Lielo sāls iepakojumu (ĀRKĀRTĪGI SVARĪGI!)

Ja tu plāno šo darīt ar vairākiem cilvēkiem, katram vajag savu komplektu ar šīm lietām. Es godīgi nevienam neiesaku izpildīt šo rituālu. Ir nostāsti, ka šī spēle var būt arī letāla, vai arī atstāt paliekošus psiholoģiskus bojājumus tiem, kuriem ir nedaudz vājāka psihe.

Tātad vēl vienreiz, šis raksts ir rakstīts ar izglītības nolūkiem! Bet nu tālāk ir aprakstīti soļi, kas tev precīzi ir jādara. Tātad teorētiski:

2

 1. Tam pulkstenim, kuru tu izmantosi ir jārāda tieši pusnakts, kad sāc šo rituālu, ja nē, tad nekas nenotiks.
 2. Uzraksti pilnu vārdu un uzvārdu uz papīra, ja tev ir vairāki vārdi, tad raktsi visu. Tālāk tev ir jāuzpilina viena asins lāse uz tā papīra gabala un jāļauj tam izsūkties pilnībā cauri.
 3. Izslēdz pilnīgi visas gaismas (pirms sāc rituālu, iesaku atstāt vienu mazu gaismu). Dodies pie koka durvīm un noliec asiņaino papīra gabali tieši durvju priekšā. Aizdedzini savu sveci ar sērkociņiem vai šķiltavām un uzliec to virs papīra.
 4. Pieklauvē pie durvīm precīzi 22 reizes. Kad klauvēsi divdesmit otro reizi pulkstenim joprojām ir jārāda precīzi pusnakts – respektīvi, tev ir tieši minūte laika, lai nonāktu līdz šim solim.
 5. Atver durvis un nopūt sveci un aizver atkal durvis. Kad durvis ir aizvērtas tev atkal ir jāaizdedzina svece pēc iespējas ātrāk. Pusnakts spēle ir sākusies un tu esi ielaidis pusnakts vīru savā istabā.
 6. Tavam vienīgajam fokusam šobrīd vajadzētu būt – IZDZĪVOŠANAI! Parūpējies, ka svece ir visu laiku aizdegta un tā ir tev visu laiku blakus, kad tā nodziest, tas nozīmē, ka Pusnakts Vīrs ir tuvu. Šajā situācijā tev ir 10 sekundes laika, lai atkal aizdegtu sveci. Tev visu laiku vajadzētu kustēties. Tu varēsi just Pusnakts Vīra klātbūtni – tev paliks auksti, svece nodzisīs vai arī tu varēsi dzirdēt čukstus vai arī melnu siluetu.
 7. SVARĪGI: Ja svece nodziest un tev neizdodas atkal aizdedzināt to desmit sekunžu laikā, tev vajag ap sevi apbērt sāls riņķi un zvanīt brāļiem Vinčesteriem un saukt palīgā Kastielu, jo tev ir dirsā. Tā Supernatural daļa ir joks, bet par to sāli NOPIETNI!

3

Spēle beidzas precīzi 3:33 no rīta. Tad tu atkal esi drošībā. Runā, ka, ja tev neizdodas aizdedzināt sveci un tu neapber sev apkārt sāls riņķi tu piedzīvosi ļoti spilgtas halucinācijas ar savām tumšākajām un dziļākajām bailēm – visticamāk halucinācijas, kas tevi traumēs uz mūžu, ja tu sevi nenogalināsi.

Pulksten 3:33 no rīta Pusnakts Vīrs dodas prom.

SEKOJOŠĀS LIETAS KO TEV NEVAJADZĒTU DARĪT SPĒLES LAIKĀ

 • Ieslēgt gaismas
 • Izmantot lukturīti
 • Iet gulēt
 • Izmantot cita cilvēka asinis savai spēlei
 • Aizvietot sveci ar ko citu (piemēram škiltavas)
 • Provicēt pusnakts vīru

Vēl vien leģenda klīst, ka ja tu uzaicini Pusnakts Vīru savā dzīvē, tad viņš nekad pilnībā to nepamet.

Tāda ir Pusnakts Vīra leģenda, kas zin vai tās ir pilnīgas muļķības vai nē, viss ko es varu pateikt, es šo nekad negribētu mēģināt. Maniem draugiem gan laikam tik ļoti negribas dzīvot.

Raksts tapis sadarbībā ar Riekstkodis.lv

 • Visus Latvijas

  0 216

  Jā! Jau kārtējo reizi mediju uzmanībā, pie tam galvenajos notikumos nonākusi visiem labi zinā

  View more
 • "Diemžēl, bet

  0 6870

  Tie, kas seko, noteikti ir dzirdējuši ziņu, ka 48 gadus vecā krievu aktrise Anastasija Zavorotņ

  View more
 • Swedbank Nekavējoties

  0 2982

  Šobrīd banku krāpšanas shēmas un mēģinājumi ir ļoti dažādi, taču lielākoties visa sist

  View more
 • Policija Brīdina

  0 3265

  Tuvojas svētku laiks un šajā svētku laikā ir tādi cilvēki, kuri vēlas uz sirsnīgā uz pozit

  View more
 • Latvijā ļoti

  0 2983

  Izskatās, ka esošajām problēmām pagaidām ir par maz un jau pašlaik Latvijā straujā ātrumā

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV