Tikai 1% Pasaules Iedzīvotāju Var Izpildīt Šo Testu Ātrāk Par Vienu Minūti! Vai Tu Arī To Spēsi ? - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Tikai 1% Pasaules Iedzīvotāju Var Izpildīt Šo Testu Ātrāk Par Vienu Minūti! Vai Tu Arī To Spēsi ?

0 comments

Šo testu spēj izpildīt ātrāk par vienu minūti tikai 1% pasaules iedzīvotāju, vai tu spēsi iekļauties šajā cilvēku sarakstā ? To Tu tūlīt pat varēsi noskaidrot!

Ikvienam patīk pandas lāči, jo tie ar savas sejas struktūru un savu sarežģīto kažokādas krāsu , tos padara par vienu no interesantākajiem dzīvniekiem uz planētas. Šis tests ir saistīts ar pandas lāčiem, lai mēs par tiem atcerētos un saglabātu tos, jo šie dzīvnieki ir uz izmiršanas robežas, tāpēc daudzu valstu dzīvnieku organizācijas dara visu iespējamo, lai palīdzētu šiem skaistajiem dzīvniekiem izdzīvot arī līdz nākamajam gadsimtam!

Mākslinieks Gregs Dudás nāca klajā ar kādu interesantu testu, kas ātri vien kļuva populārs visā pasaulē, tieši pateicoties Gregam, pasauli atkal pāršalca ziņojumi par to, ka pandas lāči ir jāglābj un liela daļa cilvēku par šiem dzīvniekiem bija galīgi aizmirsuši, bet pateicoties šim māksliniekam un viņa izveidotajam testam, viņš panāca vairāk nekā bija cerējis.

12371033_10153969952203812_2027752071466678983_o-1-600x397

Lielākā daļa piekritīs, ka šie brīnumainie dzīvnieki ir ļoti skaisti un spēs likt pasmaidīt gandrīz jebkuram, taču galvenā problēma ir tā, ka šie dzīvnieki izmirst un pateicoties Gregam un viņa testam, pasaule atkal ir vienota saistībā ar pandas lāču glābšanu un pavairošanu. Un nu beidzot tests!

rrrr1

Gregs ķērās pie darba un sāka zīmēt karikatūru ar nosaukumu : “Kur ir Valdo?” Valdo šajā gadījumā ir domāts pandas lācis, kurš ir paslēpies starp lielu skaitu sniegavīriem, bilde, kurā jāmeklē Valdo jeb pandas lācis ir zem šī teksta.

Tev ir dota viena minūte, lai atrastu pandas lāci un iekļautos tajā cilvēku grupā, kas ir 1% uz pasaules, tomēr tas ir gandrīz neiespējami, vai Tu spēsi? Veiksmi!

tttt-600x600

Vai atradi? Ticiet mums, bet panda tik tiešām atrodas kaut kur šajā attēlā, ja ir pagājusi minūte, pacentieties vēl, jo lielai daļai cilvēku nepieciešams tiešām ilgs laiks,  lai atrastu Valdo.  Daži kļūst tik neapmierināti, ka viņi vienkārši atmet ar roku šim testam. Tie, kuri neatrada un vairs nav spējīgi meklēt, tiniet uz leju, lai ieraudzītu, kur bija paslēpies Valdo!

1111

Nebija nemaz tik grūti vai ne? Vismaz tā mēs tagad visi domājam! 🙂

12375019_10153969952183812_9194074722365242686_o-600x398

Cik ilgi tas tevi, lai atrastu panda sedz? Sekundes, minūtes, stundas? Būt patiesam! Un ļaujiet mums zināt zem komentāriem. Bet, lūdzu, nav sabojāt par citiem atbildi!

Cik ilgi tev bija nepieciešams laiks, lai atrastu pandu? Sekundes, minūtes vai pat ilgāk? Būsim patiesi un savu atbildi ierakstīsim komentārā, ja vēlaties vairāk šādu testu, droši rakstam komentāros, tavs Uzsmaidi 🙂

 • Beidzot Tiek

  0 2236

  Ņemot vērā patreizējo situāciju, ļoti daudz tiek runāts par minimālās algas palielināšanu

  View more
 • Jau no

  0 9864

  Lielākā daļa noteikti jau būs dzirdējuši par to, ka no 2023. gada visā valstī notiks ļoti b

  View more
 • Nu Tad

  0 2753

  Labklājības Ministrija nosakot apkures vajadzības, ņem vērā ĢIMENES budžetu un izdevumus. Vi

  View more
 • Tikko Paziņota

  0 7565

  Lai gan vēl nesen baudījām ļoti patīkamu un karstu vēlo vasaru, tieši vasaras izskaņā, kas

  View more
 • "Tas Būs

  0 5095

  Esošās situācija dēļ Pavļuta domām, pēc visiem kopējiem drošības pasākuma standartiem ir

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV