Tikai 1% Pasaules Iedzīvotāju Var Izpildīt Šo Testu Ātrāk Par Vienu Minūti! Vai Tu Arī To Spēsi ? - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Tikai 1% Pasaules Iedzīvotāju Var Izpildīt Šo Testu Ātrāk Par Vienu Minūti! Vai Tu Arī To Spēsi ?

0 comments

Šo testu spēj izpildīt ātrāk par vienu minūti tikai 1% pasaules iedzīvotāju, vai tu spēsi iekļauties šajā cilvēku sarakstā ? To Tu tūlīt pat varēsi noskaidrot!

Ikvienam patīk pandas lāči, jo tie ar savas sejas struktūru un savu sarežģīto kažokādas krāsu , tos padara par vienu no interesantākajiem dzīvniekiem uz planētas. Šis tests ir saistīts ar pandas lāčiem, lai mēs par tiem atcerētos un saglabātu tos, jo šie dzīvnieki ir uz izmiršanas robežas, tāpēc daudzu valstu dzīvnieku organizācijas dara visu iespējamo, lai palīdzētu šiem skaistajiem dzīvniekiem izdzīvot arī līdz nākamajam gadsimtam!

Mākslinieks Gregs Dudás nāca klajā ar kādu interesantu testu, kas ātri vien kļuva populārs visā pasaulē, tieši pateicoties Gregam, pasauli atkal pāršalca ziņojumi par to, ka pandas lāči ir jāglābj un liela daļa cilvēku par šiem dzīvniekiem bija galīgi aizmirsuši, bet pateicoties šim māksliniekam un viņa izveidotajam testam, viņš panāca vairāk nekā bija cerējis.

12371033_10153969952203812_2027752071466678983_o-1-600x397

Lielākā daļa piekritīs, ka šie brīnumainie dzīvnieki ir ļoti skaisti un spēs likt pasmaidīt gandrīz jebkuram, taču galvenā problēma ir tā, ka šie dzīvnieki izmirst un pateicoties Gregam un viņa testam, pasaule atkal ir vienota saistībā ar pandas lāču glābšanu un pavairošanu. Un nu beidzot tests!

rrrr1

Gregs ķērās pie darba un sāka zīmēt karikatūru ar nosaukumu : “Kur ir Valdo?” Valdo šajā gadījumā ir domāts pandas lācis, kurš ir paslēpies starp lielu skaitu sniegavīriem, bilde, kurā jāmeklē Valdo jeb pandas lācis ir zem šī teksta.

Tev ir dota viena minūte, lai atrastu pandas lāci un iekļautos tajā cilvēku grupā, kas ir 1% uz pasaules, tomēr tas ir gandrīz neiespējami, vai Tu spēsi? Veiksmi!

tttt-600x600

Vai atradi? Ticiet mums, bet panda tik tiešām atrodas kaut kur šajā attēlā, ja ir pagājusi minūte, pacentieties vēl, jo lielai daļai cilvēku nepieciešams tiešām ilgs laiks,  lai atrastu Valdo.  Daži kļūst tik neapmierināti, ka viņi vienkārši atmet ar roku šim testam. Tie, kuri neatrada un vairs nav spējīgi meklēt, tiniet uz leju, lai ieraudzītu, kur bija paslēpies Valdo!

1111

Nebija nemaz tik grūti vai ne? Vismaz tā mēs tagad visi domājam! 🙂

12375019_10153969952183812_9194074722365242686_o-600x398

Cik ilgi tas tevi, lai atrastu panda sedz? Sekundes, minūtes, stundas? Būt patiesam! Un ļaujiet mums zināt zem komentāriem. Bet, lūdzu, nav sabojāt par citiem atbildi!

Cik ilgi tev bija nepieciešams laiks, lai atrastu pandu? Sekundes, minūtes vai pat ilgāk? Būsim patiesi un savu atbildi ierakstīsim komentārā, ja vēlaties vairāk šādu testu, droši rakstam komentāros, tavs Uzsmaidi 🙂

 • 5 Mīlestības

  0 15

  Mīlestība ir milzīgs spēks, kas liek pasaulei griezties. Lieta un sajūtas, ko daudzi gaida visu

  View more
 • Vīra pēdējā

  0 1061

  Latgalē 30 gadus veca daudzbērnu ģimenes mamma loterijā laimējusi 150 000 Eiro, kas ir iespaid

  View more
 • Tramps nāk

  0 1277

  Kurš to būtu domājis, bet Amerikas Savienoto Valstu prezidents Donalds Tramps piektdien ir nācis

  View more
 • Alkoholiķu Reitings

  0 1996

  Astrologi uzskata, ka zodiaks var arī palīdzēt noteikt cilvēka vēlmi pēc alkohola un atkarība

  View more
 • Čeku Dedzināšanas

  0 2392

  Daudzi jau zina, ka viens no iespaidīgiem veidiem, kā atgūt notērēto naudu - Ir pirkumu čeku s

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV