Pasaulē Īsākais Personības Tests - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Pasaulē Īsākais Personības Tests

0 comments

Internetā ir ļoti daudz saitu, kuri piedāvāti daudzus testus, daži no tiem ir muļķīgi, daži no tiem ir zinātniski atzīti, taču ne vienmēr ir tā, kā tiek aprakstīts. Šis tests ir zinātniski atzīts, tāpēc Jums būs iespēja par to pārliecināties. Šo testu var izpildīt divās minūtēs, citam vajadzēs vairāk, citam mazāk laika, taču galvenais šajā testā ir izvēlēties vienu no esošajām bildēm, interpretējot tajā sevi.

Vienkārši sakot – Jāizvēlas bilde, kura asociējas ar jūsu būtību, jeb bilde, kurā jūs vienkārši izjūtat vislielāko miera un komforta sajūtu.

Tests ir atzīsts, pateicoties tā raksturojuma noformulējam pēc katra konkrētā attēla, izvēlies attēlu un izlasi savu raksturojumu. Pēc tam padalies komentārā ar savu pieredzi.

111

1.Tu esi neatvairāms/-a.
Tu esi seksīgs, spēcīgs un drosmīgs. Pilns kaisles un enerģijas, taču dažkārt šai kaislei ir arī sava tumšā puse. Jūties visdzīvāk tad, kad spēj pavedināt kādu. Tu nekad nezaudē cīņā par uzmanību, jo ātri reaģē, ātri domā, taču tikpat ātri spēj kļūt agresīvs un nevaldāms.

2. Tu esi neatkarīgs/-a.
Tu esi laimīgs un skaidri apzinies, kas esi. Vēlies, lai visi zinātu, cik veiksmīgs esi šai dzīvē. Tev piemīt loģika, dzīvi redzi kā stratēģijas spēli. Tev ir nosliece uz vientulību, visbiežāk izvēlies paļauties tikai uz sevi. Vienmēr saglabā mierīgu prātu un spēj savaldīties jebkurā situācijā. Kā jau dzimis līderis, esi īsts biznesa cilvēks.

3. Tu esi godīgs/-a.
Tu esi „tīrs”, morāli skaidrs un spēj pielāgoties jebkam, taču dažkārt tu pazūd uz apkārtesošā fona. Šķiet, no ārienes esi ļoti kautrīgs, taču draugu lokā kļūsti ļoti atklāts un tiešs. Tev pašam šķiet, ka dzīvo ļoti tikumīgu dzīvi, tāpēc tu bieži vien mēdz skarbi vērtēt citus cilvēkus un, tā rezultātā, cilvēki bieži alkst tava apstiprinājuma.

4. Tu esi uzticams/-a.
Tu esi labi audzināts, laipns un veiksmīgs cilvēks. Kā tuvu dabai esoša būtne, tu vēlies ikvienam sniegt palīdzību un atbalstu. Tu labi glabā noslēpumus, taču bieži noslēdzies sevī.  Kā harmonijas meklētājam, tev ir dabas dots miera nesēja talants. Tu esi ļoti labsirdīgs un cilvēki labprāt bauda tavu kompāniju.

5. Tu esi inteliģents/-a.
Tu esi dziļdomājošs cilvēks ar garīgām vērtībām. Mūžam neapmierināts, vienmēr tiecies pēc sevis pilnveidošanas. Kā zināšanu meklētājs, bieži vien esi ar galvu „ieracies” grāmatās. Bieži mēdz būt filozofiski noskaņots un centies skatīties uz pasauli globāli. Tu sapņo par mieru – savā prātā, savu draugu vidū un arī apkārtējā pasaulē.

6. Tu esi apdomīgs/-a.
Tu esi elegants, noslēgts  cilvēks. Tavs prāts ir kā ierocis – spējīgs tikt galā ar jebkuru āķīgu un sarežģītu uzdevumu. Tev ir ļoti svarīgs miers un komforts. Tu pastāvīgi pašattīsties, taču nopelt visus savus panākums. Tu vēlies pasargāt savu iekšējo pasauli no svešām acīm un kļūt vēl izturīgāks.

7. Tu esi emocionāls/-a.
Tu esi uzticams un uzmanīgs. Nopietns un dziļdomīgs, taču tendēts uz grūtsirdību. Turklāt bieži vien tavas emocijas ietekmē tavu rīcību. Tu esi unikāls, radošs, ekspresīvs un neiebilsti šad un tad pat atzīt, ka esi pagalam jocīgs. Un, tev par laimi, bieži vien cilvēki tavā „jocīgumā” saskata ko pavisam burvīgu.

8. Tu esi atjautīgs/-a.
Tu esi jautrs, praktisks un vienkāršs, taču neesi pilnīgs un galīgs hipijs. Tu noteikti esi viens no lielākajām brīvdomātājiem apkaimē. Tu esi ļoti impulsīvs – katra diena tev ir kā piedzīvojums, taču tu ieliec kādu dziļāku domu visā, ko dari. Tu nebeidz laiku pa laikam šokēt visus apkārt esošos.

9. Tu esi optimistisks/-a.
Tu esi miermīlīgs, īsts sapņotājs sirdī. Vienmēr jauns un enerģisks. Būdams pozitīvi domājošs un rūpīgs, tev ir tendence saskatīt tikai labo cilvēkos. Visu laiku smaidot, tu izraisi smaidu arī citos cilvēkos.Tu esi mazliet kautrīgs un ļoti uzcītīgs, kā arī mazliet komisks, taču bieži vien cilvēki šo tavas personības pusi nesaskata. Tava humora izjūta satuvina tevi ar daudziem cilvēkiem tā, ka paliekat labi draugi līdz mūža galam.

 • Saimniekšova sievietēm

  0 32603

  Izrādās, ka Ilmārs no Alojas pašlaik pamatīgi ir kritis sieviešu nežēlastībā no populārā

  View more
 • Saimniekšovā ir

  0 44572

  Saimniekšovā līdz šim ir notikušas ļoti daudz un dažādas lietas, šajā sezonā arī divi v

  View more
 • Slimi! "Tagad

  0 13447

  Ar vēzi nomocītā aktrise ir ļoti būtiski pieņēmusies svarā un viņai esot pilnībā noskūti

  View more
 • Pie slimās

  0 37312

  Jau šīs nedēlas sākumā krievu mediji bija paziņojuši par to, ka ļoti smagā stāvoklī ir no

  View more
 • Notikusi smaga

  0 4527

  Agri no rīta ap pulksten 7:00 pavisam netālu no Ķekavas apļa ir notikusi divu smago automašīnu

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV