Fakti par Instagram ko nebūsi dzirdējis - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Fakti par Instagram ko nebūsi dzirdējis

0 comments

Fakti par Instagram, ko diez vai būsi dzirdējis!

1

Instagram ir aplikācija priekš ioS, Android un Windows Phone, kas ļauj lietotājam augšupielādēt bildes. Instagram tika izlaists 2010. gada 6. oktobrī.

2

2013. gada 27. februārī Instagram bija 100 000 000 aktīvu lietotāju, bet jau tā paša gada 9. septembrī bija 150 000 000. 7 mēnešu laikā lietotāju skaits pieauga par 50 miljoniem. Gandrīz trīs gadu laikā Instagram lietotāju skaits bija pieaudzis 150 reizes, jo 2010. gada decembrī Instagram bija miljons lietotāju.

3

Instagram ir pieejams uz Android un iOS viedtālruņiem, kā arī uz Windows Phone. 29. maijā iznāca iOS versijas atjauninājums, 27. maijā – Aindroid versijas, bet jauns Windows Phone versijas atjauninājums nav iznācis kopš 22. marta.

4

Pēc lejuplāžu skaita, Instagram ir 3. vietā no bezmaksas aplikācijām. Time ierindoja Instagram savā 50 labāko 2013. gada Aplikāciju sarakstā.

5

Katru piektdienu Instagram profilā tiek ievietots Weekend Hashtag Project attēls, kas nosaka tēmu un haštāgu, piemēram #WHPsentbymail vai #WHPframed (Šādi haštāgi ir reāli bijuši), un pirmdienā tiek augšupielādētas 7-9 Instagram komandas izvēlētās bildes.

6

Pirmais attēls ar haštāgu #selfie tika augšupielādēts 2011. gada 16. janvārī, bet visvairāk “nolaikotais” selfijs ir Džastina Bībera selfijs, kas tika augšupielādēts 2013. gada augustā.

7

Instagram lietotāji var augšupielādēt bildes un īsus video, kas ilgst zem 15 sekundēm. Video augšupielādēšana ir atkarīga no telefona modeļa, to pievienoja 2013. gada jūnijā. 2013. gada jūnijā tika pievienota arī cita opcija – Instagram tika savienots ar Facebook, Twitter, Tumblr un Flickr. Šī opcija ļauj lietotājam paziņõt par jaunāko bildi citos sociālajos tīklos.

8

2013. gada decembrī tika pievienota vēl viena cita opcija – Instagram Direct, kas ļauj lietotājam konkrēto bildi padarī pieejamu tikai tiem cilvēkiem, kurus norāda lietotājs.

9

Instagram ir pieejami 20 “filters” jeb apgaismojumi (ieskaitot parasto). Bildē ir redzami 16, kuri bija 2011. gadā.

10

2012. gada 17. decembrī tika mainīti lietošanas noteikumi, kuru dēl daudzi Instagram lietotāji izdzēsa savus profilus. Noteikumos bija ierakstīts : “Jūs piekrītat, ka Instagram var parādīt Jūsu leitotājvārdu, bildes un darbības personai, kas samaksā, bez nekādas kompensācijas Jums”.

22

2013. gada jūnijā tika bloķēti vairāki haštāgi, jo daudzi lietotāji (visbiežāk no ASV) publicēja attēlus ar nelegālajām narkotikām, kuras tādā veidā izplatīja un centās pārdot. Instagarm lietošanas noteikumos tagad ir atzīmēts, ka nedrīkst augšupielādēt bildes vai video ar jebkādām nelegālām darbībām. Instagram noteikumos bija rakstīts: “Instagram nav vieta, kur var kaut ko pirklt un pārdot. Instagram ir vieta, kurā cilvēki augšupielādē savus attēlus.”

 • Esi uzmanīgs

  0 4528

  Viena no populārākajām iepirkšanās vietnēm internetā, ko izmanto liela daļa pasaules iedzīv

  View more
 • Tikko klajā

  0 1684

  Ļoti skumji, taču tāda ir patiesība! Pēdējā laikā visur paradās informācija, ka trūkst d

  View more
 • Nākušas klajā

  0 6931

   Raidījums “LNT TOP 10” aprēķinājis, ka četru bijušo Latvijas valsts prezidentu eksprezid

  View more
 • Māmiņa vien

  0 8382

  Lielākajai daļai siviešu šis noteikti liksies kā murgs, jo kā gan māmiņa ar veselo saprātu

  View more
 • Milzu Jaunumi!

  0 9053

  Kārtējo reizi publikai pavīdējušas ziņas par uzlabojumiem F-1 leģendārā braucēja Mihaēla

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV