Astrālā pasaule - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Astrālā pasaule

0 comments

Šoreiz nebūs tā, ka Jūs sakravāsiet somas un dosieties ceļojumā. Astrāli var ceļot jebkurš cilvēks, jo mēs visi esam vienādi radīti. Lai to panāktu, nav jābūt ar kādām īpašām spējām apveltītam cilvēkam.

Iedomājaties, kā jūs justos, ja jūs patiešām varētu atstāt savu ķermeni un lidot uz jebkuru galamērķi laikā un telpā, pēc jūsu izvēles.

* Iedomājaties, apmeklējot citas planētas, un pat redzēt nākotni vai apmeklējot pagātni!

* Iedomājies, ka Tu lido un nosaki pats savu galamērķi.

* Iedomājies, ka Tu vari citiem nepamanīts un nedzirdēts staigāt apkārt?

* Kā jūs justos, ja varētu staigāt cauri sienām?

* Iespējas ir bezgalīgas, astrālajā plānā ir iespējams viss. Jo jūsu astrālais ķermenis kurš ir neredzams ar parastu redzi pamet fizisko ķermeni. Kāds astrālo ķermeni nosauc par dvēseli, citiem tas ir spoks.

Astrālā ceļošana sākas tad, kad astrālais ķermenis pamet fizisko ķermeni uz nenoteiktu laiku.

Bet jūsu fiziskais ķermenis vienmēr paliek savienots ar astrālo ķermeni ar sidraba saiti, tas ir kā neredzams diegs, no jūsu ķermeņa, caur kuru arī plūst informācija. Par to nav jābaidās, ka jūs varat neatgriezties atpakaļ savā ķermenī pametot to, jo viss notiek zemapziņā, to ir jāmāk kontrolēt, sākumā būs pat tā, ka jūs vēlēsieties tieši ilgāk palikt astrālajā plānā, nevis atgriezties.

Ja jūs baidieties no tā, ka ja nu pēkšņi iestrēgstat tur un nevarat atgriezties, tad bailēm nav pamata, jo kā teicu, ka būs tieši otrādi, un meklēsiet variantus kā tur ilgāk noturēties. Ir jātiek galā ar bailēm, no tā kas tur būs, ir jāsakārto savas domas. Lai veiksmīgi izietu astrālajā plāna ir jāpielieto savas sajūtas un jāieskaidro sev tas, ka Tu tam tici, ka Tur būsi un lidosi. Tas ir apmēram tā, kā filmā “Matriks”

Lai atgrieztos savā fiziskajā ķermenī ir tikai jāiedomājas to, jāiedomājas, ka atkal guļat un gribat izbeigt projekciju, un jūs tiksiet atpakaļ iemests savā ķermenī, pēc tūlītējas atgriešanās nebūtu vēlams izdarīt straujas kustības, vai celties augšā, nomierinieties un relaksējaties kādas 2 minūtes gultā, jo varat uzdurties uz “Miega paralīzi” kura nav diez ko patīkama, bet nenodarīs nekādu ļaunumu.

Astrālajā pasaulē fizikas likumi neattiecas uz cilvēkiem, jūs varat lidot, apmeklēt citas planētas, staigāt caur sienām – Iespējas ir neierobežotas.

Kā arī jūs varat sastapt jebkurus mirušus cilvēkus, jo informācija saglabājas kosmosā, par pagājušajām dzīvēm, pagātni, jūs varat uzdot sev interesējošus jautājumus, un saņemt atbildes.

Desmitiem tūkstošu cilvēku visā pasaulē ir piedzīvojuši astrālo ceļošanu, un pašlaik to praktizē, ir pat uzbūvēti vairāki izpētes centri kur nodarbojas ar šo lietas pētīšanu, sarakstītas grāmatas, informācija internetā.

Avots

 • Šomēnes liela

  0 725

  Kārtējās labās ziņas iedzīvotājiem, kuri atkal var līksmot par to, ka maciņā ieripos liel

  View more
 • Valdība paziņo,

  0 736

  LETA Valsts premjerministra birojā apstiprināja, ka tā sniegs valdībai informāciju par gatavoš

  View more
 • Levits nācis

  0 1539

  Saeimas gala lēmums par atļauju strādāt kafejnīcu terasēm, tādējādi ignorējot valdībā le

  View more
 • Diemžēl Mūžībā

  0 1003

  Mūžībā aizsaukts viens no pēdējo gadu izcilākajiem Latvijas skatuves solistiem un mūzikas di

  View more
 • Tikai Tagad

  0 864

  Lielākā daļa jau pavisam noteikti zina par šo sēru notikumu, kurš tika atspoguļots visā pla

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV