Apzinātie sapņi - Kā to panākt ? - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Apzinātie sapņi – Kā to panākt ?

0 comments

Apzinātie sapņi dod jums iespēju kontrolēt savus sapņus un virzīt tos pareizajā virzienā. Apzināto sapņu laikā jūs esat vairāk gatavi stāties pretī draudiem, un kā rezultātā kļūt par sevi pārliecinātākiem.

Kad jūs esat apzināto sapņu laikā, jūs varat to izmantot kā līdzekli, lai pārbaudītu sevi sporta spēlēs, varat atkārtot vairākkārt savu runu, risināt problēmas jūsu dzīvē vai piedzīvot jūsu fantāzijas.

Ir arī sportisti kuri izmanto apzinātos sapņus, lai uzlabotu savu servi tenisā, vai praktizētu sevi golfa spēlē.

Pat jūsu ikdienas dzīvē jūs varat izmantot apzinātos sapņus, lai pajautātu savam priekšniekam sev interesējošu jautājumu, vai pārbaudīt sevi pārrunās, pārvarēt fobijas.Apzinātie sapņi var jums palīdzēt vizualizēt kādu notikumu jūsu prātā kurš var notikt, un izmēģināt to, kā rīkoties dažādākajos veidos. Tas palīdz pārvarēt bailes un rīkoties attiecīgi redzētajam.

Tāpēc, ka smadzeņu aktivitāte apzināto sapņu laikā ir tieši tāda pati kā nomodas laikā. Ar to ko jūs eksperimentējat un trenējaties apzināto sapņu laikā ir līdzīgs ar to ko jūs darāt un varam izmantot arī nomodas laikā, tādā veidā jūs sevi varat sagatavot reālajai dzīvei.

Vismaz pusei jau pieaugušo ir bijusi vismaz viena apzināto sapņu pieredze viņu mūžā.

Ar apzināto sapņu praksi jūs varat mācīties un sasniegt savu gribu.

tumblr_mdrebon0Zk1rofwkio1_1280

Ieteikumi kā jūs varat panākt apzināto sapni.

1.Pirmkārt un galvenokārt ir vajadzīgs panākt to, lai jūs varētu atcerēties savus sapņus, un padarīt to par paradumu, pierakstīt savus sapņus.

To piekopjot jūs iepazīsieties ar savu sapņu stilu, garastāvokli un kvalitāti. Galu galā jūs iemācīsieties apzināt to, ka jūs sapņojat.

2.Visu dienu, kamēr esat nomodā, pajautājiet sev: “Vai tas ir sapnis?”, jebkurā laikā.

Triks ir neatbildēt uz jautājumu, ar tūlītēju “Protams, es nesapņoju!”. Nāciet klajā ar konsekvenci, lai pārbaudītu, vai jūs esat nomodā, vai aizmiguši. Piemēram, pārbaudot laiku pulkstenī un pēc tam ātri pārbaudiet to vēlreiz. Ja jūs sapņojat, laikā būs vienmēr pārmaiņas ar otro pārbaudes reizi.

Vai arī, ja tu lasi kaut ko uz ielas, reklāmas, afišas utt. Tad izlasi to otrreiz, jo apzināto sapņu laikā izlasot otrreiz, izlasītajā būs atšķirības. Ja tu sev jautāsi nomodas laikā sev jautājumu “Vai tas ir sapnis?”, tas ar laiku paliks kā jūsu otrā daba, un beigu beigās tu automātiski sāksi uzdot to pašu jautājumu sapņu laikā, ja jums sanāk uzdot sev jautājumu sapņu laikā, tad tas jau nozīmē, ka jūs varat pieredzēt apzināto sapņošanu.

BIGwadingmantwinclouds-e1285879180202

3. Izmantot skaitīšanas metodi pirms gulēt iešanas. Kad jūs esat gatavs/a jau likties gulēt, tad sākam skaitīt.

Viens, Es sapņoju. Divi, Es sapņoju. Trīs, Es sapņoju. Un kādā brīdī jūs jau teiksiet Piecdesmit viens, Es sapņoju, un tad jūs jau apzināsieties, ka patiešām sapņojat.

4.Izmanto savas sapņu zīmes, lai saprastu to, ka sapņojat. Ja kāda anomālija, vai arī kas neparasts parādās jūsu sapņos, tad neignorējat to, vai cenšaties racionalizēt.

Ļaujiet šim neparastajam notikumam būt rādītājam par to, ka sapņojat. Ir sapņi kuros sapņojat, ka jūs lidojat, vai ejat caur sienām, vai vēl kaut kas kurš nav pieejams fiziskajā pasaulē.

5.Visbeidzot, lai veicinātu jūsu apzinātos sapņus, jums nevajag pārāk spiest uz to un tikai par to vien domāt, tam ir jāpieiet saudzīgāk un lēnāk, savādāk tas var radīt pretēju efektu.

Jūs varat izmantot visas iepriekšējās metodes kopā.

Ieskaidrojiet sev to, ka jums būs apzinātais sapnis šonakt.

Ir svarīgi atpūsties, un būt pacietīgiem.

Piekopjot apzināto sapņošanu, jūs pat varat iemācīties uzrakstīt pats/i savu sapņu scenāriju, pirms gulēt iešanas pateikt sev, ko jūs gribat šonakt nosapņot, un kurā vietā to atrasties sapņojot. 🙂

 • Tiek paziņots,

  0 8138

  Šobrīd jāņem vēra, ka vēl pirms salīdzinoši neilga laika cilvēki nespēja pārtraukt runāt

  View more
 • LIDL Beidzot

  0 2090

  LIDL Latvija jau ir uzsācis iespaidīgu reklāmas kampaņu, mudinot cilvēkus strādāt pie viņiem

  View more
 • Iedzīvotājiem Beidzot

  0 11384

  Tie cilvēki, kuri vēl nemaz nav lietas kursā - Labklājības ministrija analizē kopējos iedzīv

  View more
 • Paziņots cik

  0 6601

  Karavīru iesaukšanu vērtēs ģimenes ārsts, un jaunie vīrieši, kuri iestāsies, var saņemt "p

  View more
 • Pēkšņi ir

  0 892

  Tieši šobrīd notiekošais konkrēti parāda, ka itin nekas nav viegli, ja ņemam vērā, ka cilv

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV