20 dolāri par draudzeni - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

20 dolāri par draudzeni

0 comments

Brazīļi ir nolēmuši palīdzēt tiem, kam nepieciešama draudzene, lai bijušo draudzeni padarītu greizsirdīgu, tiem, kam apnicis, ka vecāki spiež sameklēt nopietnas attiecības, vai tiem, kam apnicis, ka visi viņus velk uz zoba par to, ka viņi ir vecpuiši.

1
Šim nolūkam ir izveidots pakalpojumu serviss „Namoro Fake”. Ja nu Tev nav paveicies ar attiecībām reālajā dzīvē, tad tas nenozīmē, ka tas jāzina Taviem virtuālajiem draugiem. 2
Tu vari radīt iespaidu, ka tiecies ar gandrīz vai sapņu meiteni, kas ir tik ļoti samīlējusies Tevī, ka atstās ne vienu vien romantisku ziņu Tavā profilā. Nu lūk, šādas viltus virtuālās attiecības iespējamas tikai par 10 dolāriem.
3
Attiecības varbūt nebūs īstas, bet meitenes, kas šajās viltus attiecībās iesaistās, ir pavisam īstas. „Namoro Fake” algo reālas sociālā tīkla Facebook lietotājas, kam jāspēlē šis virtuālais teātris ar uzņēmuma klientiem.
Par papildus samaksu viņa ne tikai postos romantiskās ziņas, ko saņēmusi no Tevis, bet arī pievienos Tevi savam attiecību statusam.
Pie kam ir iespēja izvēlēties no vairākām piedāvātajām viltus draudzenēm.
4
Ja jums šķiet, ka tas ir pilnīgi stulbi maksāt par šādām viltus virtuālām draudzenēm, tad, iespējams, ka jums ir taisnība, bet „Namoro Fake” ir izpētījis, ka ir ļoti dažādi iemesli, kāpēc šim pakalpojumam ir klienti. Piemēram, vēlme padarīt exdraudzeni greizsirdīgu vai parādīt kopējiem draugiem, cik puisis ātri ir ticis pāri šķiršanās sāpēm.
Ir arī tādi, kas šo pakalpojumu iegādājas, jo gan draugi, gan ģimene mudina pēc iespējas ātrāk uzsākt nopietnas attiecības, lai gan puisi varbūt joprojām interesē tikai datorspēles, nevis iešana uz randiņiem un ģimenes ligzdiņas.
Šis faktors varētu būt aktuāls arī tiem vīriešiem ar netradicionālu orientāciju, kas to nav afišējuši. Un galu galā – tas var palīdzēt celt savu pašcieņu vai reitingu citu – reālu meiteņu acīs.
5

Protams, ka viss nav tik labi, kā izklausās, jo bizness ir un paliek bizness. Par 5 dolāriem virtuālā feisbukmīlestība ilgs 3 dienas, kas iekļaus 3 komentārus no jaunās draudzenītes. Par 9 dolāriem šīs attiecības ieilgs uz veselu nedēļu un 5 komentāriem, bet 20 dolāri sniegs virtuālo mīlu, kas arī būs nedēļu ilga, taču šajā nedēļā būs 10 komentāri no meitenes + puisis tiks atzīmēts meitenes feisbukprofila attiecību statusā.

6

Jāsecina, ka bizness iet no rokas, jo dažkārt uz viltus feisbukdraudzenēm esot pat jāgaida rindā.

 • Fantastiskas ziņas

  0 1098

  Lai lieki neizplūstu šajā smagajā situācijā, jāatceras par to, ka lielākajai daļai iedzīvo

  View more
 • Jau no

  0 3065

  Salīdzinoši nesen tika vadītas runas par dažādām un jauna tipa izmaiņām, kuras tiešā veid

  View more
 • Paziņota ļoti

  0 9415

  Beidzot klajā ir nākušas ļoti svarīgas ziņas, ka sākoties jau no Maija otras puses Pilsonība

  View more
 • Plānojas būt

  0 565

  Šobrīd nav itin nekādu mazāko šaubu, ka situācija ir ļoti grūta lielākajai daļai iedzīvot

  View more
 • Valsts Augstākās

  0 25163

  Esošajā situācijā un tik ļoti lielajos spriedzes apstākļos valsts prezidents Egils Levits un

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV