12 veidi, kā Jūsu organisms mēģina pateikt, ka Jūsu aknas ir bojātas - Noteikti ņemiet to vērā! - Page 2 of 2 - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

12 veidi, kā Jūsu organisms mēģina pateikt, ka Jūsu aknas ir bojātas – Noteikti ņemiet to vērā!

0 comments

5. Izmaiņas izkārnījumos
Izkārnījuma krāsa mainās, jo žults netiek pietiekami saražota jo ir nepareiza aknu darbība. Tā vietā, lai būtu brūns, tas var kļūt māla krāsa, gaiši dzeltenā vai pelēkā. Neuztraucieties, ja tas notiek periodiski, jo tas nav bīstami, bet, ja tas bieži notiek, ieteicams apmeklēt ārstu.
6. Dzelte
Dzelte ir dzeltena krāsa uz ādas, pirkstu galiem, mēles un acīm. Tas notiek sakarā ar paaugstinātu bilirubīna daudzumu asinsritē un ķermeņa audos, ko parasti izdala žults. Turklāt dzelte var arī norādīt uz aizkuņģa dziedzera vai žultspūšļa problēmām. Tāpēc, cik ātri vien iespējams, meklējiet medicīnisko palīdzību gadījumā, ja Jums parādās šis simptoms.

7. Izmaiņas vēderā
Sāpes vai krampji vēdera apakšdaļā vai sajūta, ka  vēders uzpūties var norādīt, ka jums ir ascīts un aknu darbības traucējumi. Turklāt ascīts ir viens no agrīniem aknu bojājuma simptomiem, kas nozīmē, ka šķidrums ir izveidojies vēdera dobumā. Patiesībā notiek aknu vai aknu cirozes bojājumi. No otras puses, jūs varat arī iegūt ascītu no traucējumiem, kas nav saistīti ar aknām, tādēļ ir ieteicams konsultēties ar ārstu, ja rodas šis simptoms.
8. Šķidruma aizture
Tā ir arī viena no agrīnām aknu bojājumu pazīmēm, it īpaši tā izpaužas potīšu apvidū un kāju pēdās. Turklāt tas ir līdzīgs ascītam, izņemot to, ka šķidrums ir veidojies apakšējo ekstremitāšu ārējos audos. Tomēr ir daudz citu šķidruma aiztures gadījumi, piemēram, hormonālo nelīdzsvarotību, nieru darbības traucējumu, limfātisko slimību un sirds mazspēju gadijumos. Tāpēc tiek ieteikts apmeklēt veselības aprūpes speciālistu, ja tiek novērotas šīs pazīmes.

8

9. Palielinātaādas
Tas ir fakts, ka āda paliek jūtīgāka aknu bojājumu gadījumā, kas parasti izraisa ādās niezi un pārslas, kas paaugstina jūtibu pret pieskaršanos. Jums var parādīties palielināti asinsizplūdumi, kā arī vēnu redzamība.
10. Vēdera sāpes
Šādā gadījumā var rasties sāpes krūšu kaula labajā augšējā stūrī, kur atrodas jūsu aknas. Proti, ja jūsu aknām ir darbības traucējumi, tad  skartajā zonā var būt sāpes vai jutīgums.

11. Zarnu asiņošana, aizcietējums vai caureja.
Tā kā aknas veido asins recēšanu un bez tiem var rasties iekšējā asiņošana, kas saistīta ar caureju vai aizcietējumiem. Bet tas nav pilns agrīno aknu bojājumu pazīmju pilnais saraksts. Piemēram, nepareizi funkcionējoša aknu darbība var izraisīt arī problēmas ar dzimumhormonu līdzsvaru,kad vīrieši varētu audzēt krūtis, un gan sievietes, gan vīrieši var ciest no dzimumtieksmes zaudējumiem. Ja Jums rodas problēmas, kas ilgst ilgāk un liek jums justies slikti, konsultējieties ar savu ārstu.

Lapas: 1 2

 • Šomēnes liela

  0 652

  Tieši šī iemesla dēļ, lai sagatavotos jaunu apmēru izmaksai un varētu veikt pielāgojumus vis

  View more
 • Valdība paziņo,

  0 713

  Pašlaik nav zināms, kādus ieteikumus rīcības vadības grupa var sniegt valdībai, taču galīgo

  View more
 • Levits nācis

  0 1491

  Jāpiebilst arī tas, ka Levitam ir ļoti "interesants" un pat savdabīgs sakāmais par Saeimas lēm

  View more
 • Diemžēl Mūžībā

  0 990

  

  View more
 • Tikai Tagad

  0 857

  Lielākā daļa jau pavisam noteikti zina par šo sēru notikumu, kurš tika atspoguļots visā pla

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV