12 veidi, kā Jūsu organisms mēģina pateikt, ka Jūsu aknas ir bojātas - Noteikti ņemiet to vērā! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

12 veidi, kā Jūsu organisms mēģina pateikt, ka Jūsu aknas ir bojātas – Noteikti ņemiet to vērā!

0 comments

Vai tu esi pazīstams ar to, ka aknas ir lielākais cietais orgāns, kas atrodams jūsu ķermenī? Turklāt tas faktiski atrodas vēdera labajā augšējā kvadrantā un tas ir daļēji aizsargāts ar ribām.
Aknas ir atbildīgas par daudzām svarīgām ķermeņa funkcijām un cilvēks nevar dzīvot bez aknām.
Tātad, jums ir ļoti svarīgi zināt agrīnas pazīmes aknu bojājumiem, kā arī rūpēties par aknām, cik vien daudz iespējams.
Šeit ir 12 agrīnas aknu bojājumu pazīmes:
Ir vairāk nekā simts dažādu veidu aknu slimības. Turklāt katrai no tām ir savs simptomu kopums. Dažas aknu slimības ir alkohola aknu slimība, aknu ciroze, hepatīts un tauku aknu slimība. Tā kā agrīnas aknu slimības pazīmes ir saistītas ar daudziem dažādiem apstākļiem, tās nav specifiskas, un to parasti var viegli noignorēt.

1. Gremošanas traucējumi.
Jums, visticamāk, būs slikta dūša un vemšana, kas var atdarināt citas slimības, piemēram, vertigo, migrēnas, kustību slimības, saindēšanās ar pārtiku, depresija, agrīna grūtniecība un vemšana. Bet tava var arī atdarināt nieru problēmas. Tie, kuri cieš no agrīniem aknu bojājumiem, parasti izjūt pastāvīgi sliktu, jo aknām ir samazināta spēja atbrīvoties no ķermeņa toksīniem. Plus, slikta dūša var būt arī rezultāts nepārtrauktai vielmaiņai un izmaiņām gremošanā. Tātad, ja jums ir simptomi jau dažas dienas un jūs nezināt iemeslu, ieteiktu meklēt medicīnisko palīdzību.

8

1. Nogurums un vispārējs vājums
Patiesībā viena no agrīnām un acīmredzamām aknu bojājumu pazīmēm pastāvīgi ir nogurums un vājums. Citiem vārdiem sakot, ķermenim ir jāstrādā smagāk, un jums būs nepieciešams vairāk atpūsties, ja aknas nav labā stāvoklī. Tas notiek, palielinoties asinsrites toksīniem, kurus nevar noskaidrot, jo aknas nevar pienācīgi atbrīvoties no toksīniem. Ja Jums rodas simptomi, meklējiet medicīnisko palīdzību, jo īpaši, ja ir agrīnas aknu bojājuma pazīmes.

2. Apetītes trūkums
Tas rodas žults trūkuma dēļ, kas palīdz sadedzināt taukus. Bet, ja pārtika netiek pareizi sagremota, var rasties apetītes trūkums, kā arī smags svara zudums. Ieteicams apmeklēt ārstu, ja Jums ilgstoši ir kāds no šiem simptomiem.

3. Gremošanas problēmas
Aknas ir svarīga gremošanas procesa sastāvdaļa, jo tā faktiski veido žulti, kas palīdz barības vielām, labāk apstrādā un absorbē tievo zarnu. Bet, ja aknas nespēj pārstrādāt vai saražot vajadzīgo daudzumu žulti, jums var attīstīties gremošanas traucējumi un caureja.

Turklāt, ja žults tiek ražots pa maz, jūs varat arī piedzīvot taukainas pārtikas un alkoholu nepanesību, kairinātu zarnu sindromu, vēdera uzpūšanos, žultsakmeņus un aizcietējumus. Ņemiet vērā, ka, ja kļūst smagāk, jums būtu jāmeklē medicīniskā palīdzība.

4. Izmaiņas urīna krāsā
Gadijumos ja lietojat daudz šķidruma, bet tomēr urīns ir tumšā krāsā, tā varētu būt viena no agrīnajām zīmēm par aknu bojājumiem.

Tā kā var tikt palielināts bilirubīna līmenis asinīs, urīns var izskatīties dzintarkrāsā, brūnā vai oranžā krāsā. Ir labi zināt, ka urīnceļu infekcijas, dehidratācijas, enzīmu trūkums, antibiotiku lietošanas blakusparādība, B vitamīna piedevas vai nieru darbības traucējumi var radīt tumšu urīnu.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

Lapas: 1 2

 • Nu tad

  0 302

  Pavisam liela daļa no mums joprojām gaida to lieo brīdi, kad Latvijā savas durvis vērs vaļā L

  View more
 • Sinoptiķi Brīdina

  0 545

  Patreizējā sinoptiķu prognozes liecina par to, ka pirmdienas vakarā un naktī uz otrdienu Kurzem

  View more
 • Miljonārs Latvijā

  0 32379

  Izrādās, ka arī Latvijā ir kāda vietu, kura tiek uzskatīta par paradīzi. Mēs katrs esam "ieu

  View more
 • Uzmanību autovadītāji!

  0 24136

  Esiet piesardzīgi! Šī metode izplatās visā pasaulē! Nav noslēpums, ka zagļi izveido aizvien

  View more
 • Sinoptiķi izplata

  0 4595

  Sinoptiķi prognozē, ka sestdien ar saulrietu temperatūra zem skaidrām debesīm strauji pazeminā

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV