TOP 10 pasaules neparastākie talanti - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

TOP 10 pasaules neparastākie talanti

0 comments

TOP-10-Visstulbakie-1

 

Cilvēks kurš var saņemt spērienu pa pautiem bez jebkādu bojājumu nodarīšanas sev. Yongs Hsueh, Šaolinas mūks, parādijās ķīniešu versijas Britain’s Got Talant šovā,lai nodemonstrētu,ka iesperot viņam pa pautiem,viņš nejutīs nekādas sāpes. Viņš teica publikai : Metāla kājstarpes kung-fu terminā ir sena māksla kuras saknes ir atrodamas senajā Ķīnā.

Tā ir ilga prakse,lai stiprinātu un aizsargātu vīriešu dzimumorgānus,lai būtu mazāka iespēja ievainot tos rīcībnespējīgā kaujā! Ar sakrustotām kājām vīriešu kārtas pārstāvji noskatijās auditorijas priekšā šo triku, kur tika sperts mūkam starp kājām.Mūks vienkārši paklanījās un pasmaidīja pec katra spēriena saņemšanas pa olām.Mūks teica,ka šo prasmi var iemācīties tikai no bērnības spiežot sēkliniekus ķermenī kur tie nevarētu tikt ievainoti.

TOP-10-Visstulbakie-2

Cilvēks kurš var izstiept savu ādu vairāk kā 15,8 cm. Garijs Terners(UK), labāk pazīstams kā ‘’elastīgās ādas vecis’’, viņš spēj izstiept ādu uz sava vēdera 15,8cm garumā.Tas ir iespējams sakarā ar retu medicīnisku stāvokli,ko sauc Ehlera-Danlosa sindroms.Saistīti traucējumi ar saistaudiem,kas skar ādu, saites un iekšējos orgānus.

TOP-10-Visstulbakie-3

Cilvēks kurš var atraugāties 110 decibelu skaļumā!! Ikvienam ir savs īpašais talants. Piemēram Paulam Hunnam ir unikāla spēja atraugāties 110decibelu skaļumā. Viņš iekļuva Ginesa Pasaules rekordos kā pasaulē visskaļāko atraugu īpašnieks.

TOP-10-Visstulbakie-4

Akrobāts, kurš var izlīst cauri tenisa raketei. Kapteinim Frodo ir ļoti dīvaina figūra. Viņš spēj saspiest sevi tā,ka var izlīst cauri 20cm tenisa raketei-stīgas noņemtas.Un,lai to visu pāatrinātu viņš saloca katra ķermeņa daļu vienu pēc otras,tādējādi radot iespaidu,ka ir kā lupatu lelle.Viņš ir akrobāts cirkā kur arī žonglē,rij zobenus, spēcīgas personības.

TOP-10-Visstulbakie-5

Cilvēks kurš var pavilkt minibusiņu,izmantojot savus acu plakstiņus. Nākamreiz kad iestigsit kaut kur un būs vajdzība,lai izvilktu jūsu busiņu, konsultējaties ar šo puisi Xie Zhongcai, dzīvo Ķīnas austrumu provincē.Reiz viņš piesēja mašīnu pie ausīm un pavilka, bet,ja tas šķiet vēl nekas,tad ko teiksiet par šo. Laukumā vietējie palika ar mutēm vaļā,kad jau redzēja pirmo triku ar ausīm,bet kad ieraudzīja otro reizi tie nespēja noticēt savām acīm- čalis vārdā Xie Zhongcai, pieāķēja busiņu saviem acu plakstiņiem un pavilka to.

TOP-10-Visstulbakie-6

Cilvēks kurš var atvemt jebko. Liang Yuxin pārspēja jebkuru rekordu ar šo prasmi. Ķīnas vīrieties 25 no Xia mei,ir apdullinājis jebkuru ārstu ar spēju atvemt jebko sākot no dzīvas zivtiņas un beidzot ar 50collu ķēdi. Kad tev pēc kartējās ballītes uzrauj vēmienu un nejūties savā āda, tad tieši Liangs ar šo spēju –vemt paveic brīnumlietas. Viņš saka, es uzzināju,ka varu šādi darīt ,kad vel biju zēns, es nejauši noriju bumbiņu un sapratu,ka varu to viegli atvemt. Tagad man šķiet,ka varu norīt un atvemt jebko.

TOP-10-Visstulbakie-7

Cilvēks kurš var šļākt piena strūklu ar savu aci. Ilker Yilmaz notur vienu no pasaules visdīvainākiem rekordiem. Turcijas celtnieks ielej pienu rokā,tad skaļi iešņauc to savā degunā un aizšļāc to 9,2pēdas no savas kreisās acs,un ar to pietika,lai atzītu par jaunu pasaules rekordu.

TOP-10-Visstulbakie-8

Cilvēks kurš var iebāzt mutē veselu koka kolas pudeli. Iepazīstiet cilvēku kurš uzvarēja Ginesa rekordos par to,ka mutē var iebāzt horizontālā veidā veselu koka kolas pudeli.20 gadigais rekorda lauzējs no Sambizangas ,angolas.

TOP-10-Visstulbakie-9

Sieviete kura var spēlēt divus verķus ar savām nāsīm. Izpildītāja Kleira Hawes ,Britains Got Talent padarīja tiesnešus mēmus pēc tam,kad parādija savas Īpašās spējas. Viņa nav aprobežojusies spēlēt tikai vienu ‘’verķi’’’, bet gan bija uz skatuves ar divām Ko viņa ātri sāka pūst ar savu degunu,nevis ierasto metodi –caur muti.

TOP-10-Visstulbakie-10

Profesors kurš var uzzīmēt perfektu apli ar rokas palīdzību. Alexander Overwijk uzzīmēja 1m diametra Apli mazāk kā vienā sekundē!

 • Iegāju "LIDL"

  0 4108

  Kādā dzīves posmā mēs visi esam iegājuši veikalā, saskārušies ar preces cenu un apturēju

  View more
 • Sievietes atklātais

  0 1570

  Tieši šajā gadījumā kāda sieviete Twitter salīdzināja LIDL lielveikalu pārdevēju stundas l

  View more
 • Internetā parādījies

  0 309

  Visi noteikti jau paspējuši dzirdēt medijos par lielo notikumu starp Ameriku un Krieviju, kur tik

  View more
 • Maxima veikali

  1 466

  Maxima veikalos pēdējā laikā notikušas lielas pārmaiņas, kas piesaistījušas lojālo pircēj

  View more
 • "Kaut kas

  0 9617

  Tieši šīs nedēļas iesākumā labi zināmajā mikroblogošanas vietnē Twitter milzīgu uzmanīb

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV