Šis stāsts par nelaimē nonākušo sunīti aizkustina tūkstošus - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Šis stāsts par nelaimē nonākušo sunīti aizkustina tūkstošus

0 comments

“Animal Aid” – Dzīvnieku glābšanas organizācija Indijā bija saņēmusi ziņojumu no kāda vīrieša, kas uz ielas bija pamanījis sunīti, ļoti, ļoti sliktā stāvoklī. Tā āda bija kā plēve, jo sunim bija piemetusies nieze, kas suni bija nomocījusi gandrīz līdz nāvei.


2

Šādi sunītis izskatījās pirms glābēji vēl bija atbraukuši, foto bija uzņēmis cilvēks, kas izsauca dzīvnieku glābēju komandu.

3

Drošību apsvērumu dēļ suni savāca diezgan nejaukā veidā, tomēr vēlāk sunītis nemaz necentās pretoties, jo visticamāk sapratis, ka kāds beidzot vēlas viņam palīdzēt.

4

Iespējams pirmo reizi mūžā beidzot sajuta mīlestības sajūtu, kad kāds par to rūpējas, dod ēdienu un glauda. Sunītis pirms nonāca cilvēku rokās, baidījās pat ēst, tomēr pēc laika tas sācis ēst un viņa vispārējais stāvoklis lēnām sāka uzlaboties.

5

Sunītis tajā pašā dienā tika nomazgāts ar līdzekļiem, kas speciāli paredzēts līdzīgām situācijā, kā apgalvoja glābēji – sunītis nekad mūžā nav ticis mazgāts. Pateicoties glābējiem sunītis tika mazgāts tik ilgi, līdz tam pilnībā pārgāja savdabīgā nieze.

6

Nākamajā dienā sunītim nācās iziet cauri dažādām veselības pārbaudēm, šoreiz sunītis bija spējīgs stāvēt pats savās kājās, kas bija pirmā pazīme, ka tas atlabst.

7
Un šādi sunītis sešu nedēļu laikā ir mainījies, vai nav apbrīnojami, ka pateicoties dažiem cilvēkiem, tiek glābtas dārgas dzīvības.

8

Rezultāts ir lielisks, atzīst viens no vadošajiem Animal Aid pārstāvjiem – “Mēs negaidījām, ka sunītis tik ātri atlabs, tomēr tas notika, suns ir draudzīgs un var redzēt, ka arī laimīgs”

9

Sunītis acīmredzami jūtas pateicīgs cilvēkiem, jo visticamāk bez palīdzības, suns būtu pakļauts nāvei.

10Vislielākais paldies jāsaka kādai sievietei, kas labprātīgi nāca un aprūpēja sunīti vairāk nekā mēnesi, jāsaka liels paldies šiem cilvēkiem un cerēsim, ka pasaulē būs vairāk šādu skaistu stāstu. 🙂

 • Iegāju "LIDL"

  0 4108

  Kādā dzīves posmā mēs visi esam iegājuši veikalā, saskārušies ar preces cenu un apturēju

  View more
 • Sievietes atklātais

  0 1570

  Tieši šajā gadījumā kāda sieviete Twitter salīdzināja LIDL lielveikalu pārdevēju stundas l

  View more
 • Internetā parādījies

  0 309

  Visi noteikti jau paspējuši dzirdēt medijos par lielo notikumu starp Ameriku un Krieviju, kur tik

  View more
 • Maxima veikali

  1 466

  Maxima veikalos pēdējā laikā notikušas lielas pārmaiņas, kas piesaistījušas lojālo pircēj

  View more
 • "Kaut kas

  0 9618

  Tieši šīs nedēļas iesākumā labi zināmajā mikroblogošanas vietnē Twitter milzīgu uzmanīb

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV