Cik maksā uzturēt Bugatti Veyron? - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Cik maksā uzturēt Bugatti Veyron?

0 comments

Šīs automašīnas dažādās modifikācijas tiek izlaistas no 2005.gada un maksā no 1-4 miljoni dolāru, pie kam atšķirība pārsvarā ir kosmētiska (aplikts ar platīnu, apzeltīts, aplikts ar karbonu utt) vai mārketinga (super ierobežotā partijā). Zem motora pārsega visiem 8 litru W16 dzinējs ar 4 turbīnām. Grezni daudzi atzīmēs. Un patiesi, kad runa ir par miljonu vērta autiņa lietošanu, tad šī informācija iet gar ausīm.

Cik tad maksā šādas autmašīnas apkalpošana? Eļļas maiņa, gumija? Nē, to labāk nezināt. Ja nu tomēr, tu nebaidies nomirt no sirdstriekas, tad lasi tālāk.

1

 

Eļļas maiņa? Kas gan var būt vienkāršāks? Tas ir gandrīz pats lētākais pakalpojums. Bet ne šinī gadījumā. Nomainīt Bugatti Vayron eļļu oficiālajā servisā maksā 21 000 dolāru. Nomainīsi ne tur, uz redzēšanos garantija.

 

Bugatti Veyron gumija ir specifiska, ja pilnā ātrumā dzenāt, tad riepas var pietikt minūtēm 15, ne vairāk. Bet tā nav liela bēda, var taču nopirkt jaunu riepu komplektu par nieka 42 000 dolāru.

 

Starp citu, var nomainīt arī diskus, komplekts izmaksās 69 000$ un augstāk.

Bugatti Veyron tekošā tehniskā apkope oficiālajā servisā katru gadu izmaksās 132 000$ bez darbaspēka apmaksas. Tikai rezerves daļas, eļļa, filtri un citi sīkumi.

Kas vēl? ASV dažādos štatos ir dažādi nodokļi, kurus izspiež par auto uzturēšanu. Paši lielākie nodokļi ir Kalifornijā, tur Bugatti Vayron izmaksās 50 000$ gadā.

Starp citu, ieliet pilnu Veyrona bāku izmaksās 83$. Pēc statistikas, gadā Bugatti Veyron īpašnieks nodedzina benzīnā aptuveni 4 700$

 • 5 Mīlestības

  0 14

  Mīlestība ir milzīgs spēks, kas liek pasaulei griezties. Lieta un sajūtas, ko daudzi gaida visu

  View more
 • Vīra pēdējā

  0 1042

  Latgalē 30 gadus veca daudzbērnu ģimenes mamma loterijā laimējusi 150 000 Eiro, kas ir iespaid

  View more
 • Tramps nāk

  0 1270

  Kurš to būtu domājis, bet Amerikas Savienoto Valstu prezidents Donalds Tramps piektdien ir nācis

  View more
 • Alkoholiķu Reitings

  0 1985

  Astrologi uzskata, ka zodiaks var arī palīdzēt noteikt cilvēka vēlmi pēc alkohola un atkarība

  View more
 • Čeku Dedzināšanas

  0 2381

  Daudzi jau zina, ka viens no iespaidīgiem veidiem, kā atgūt notērēto naudu - Ir pirkumu čeku s

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV