Cik maksā uzturēt Bugatti Veyron? - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Cik maksā uzturēt Bugatti Veyron?

0 comments

Šīs automašīnas dažādās modifikācijas tiek izlaistas no 2005.gada un maksā no 1-4 miljoni dolāru, pie kam atšķirība pārsvarā ir kosmētiska (aplikts ar platīnu, apzeltīts, aplikts ar karbonu utt) vai mārketinga (super ierobežotā partijā). Zem motora pārsega visiem 8 litru W16 dzinējs ar 4 turbīnām. Grezni daudzi atzīmēs. Un patiesi, kad runa ir par miljonu vērta autiņa lietošanu, tad šī informācija iet gar ausīm.

Cik tad maksā šādas autmašīnas apkalpošana? Eļļas maiņa, gumija? Nē, to labāk nezināt. Ja nu tomēr, tu nebaidies nomirt no sirdstriekas, tad lasi tālāk.

1

 

Eļļas maiņa? Kas gan var būt vienkāršāks? Tas ir gandrīz pats lētākais pakalpojums. Bet ne šinī gadījumā. Nomainīt Bugatti Vayron eļļu oficiālajā servisā maksā 21 000 dolāru. Nomainīsi ne tur, uz redzēšanos garantija.

 

Bugatti Veyron gumija ir specifiska, ja pilnā ātrumā dzenāt, tad riepas var pietikt minūtēm 15, ne vairāk. Bet tā nav liela bēda, var taču nopirkt jaunu riepu komplektu par nieka 42 000 dolāru.

 

Starp citu, var nomainīt arī diskus, komplekts izmaksās 69 000$ un augstāk.

Bugatti Veyron tekošā tehniskā apkope oficiālajā servisā katru gadu izmaksās 132 000$ bez darbaspēka apmaksas. Tikai rezerves daļas, eļļa, filtri un citi sīkumi.

Kas vēl? ASV dažādos štatos ir dažādi nodokļi, kurus izspiež par auto uzturēšanu. Paši lielākie nodokļi ir Kalifornijā, tur Bugatti Vayron izmaksās 50 000$ gadā.

Starp citu, ieliet pilnu Veyrona bāku izmaksās 83$. Pēc statistikas, gadā Bugatti Veyron īpašnieks nodedzina benzīnā aptuveni 4 700$

 • Saimniekšova sievietēm

  0 32744

  Izrādās, ka Ilmārs no Alojas pašlaik pamatīgi ir kritis sieviešu nežēlastībā no populārā

  View more
 • Saimniekšovā ir

  0 44718

  Saimniekšovā līdz šim ir notikušas ļoti daudz un dažādas lietas, šajā sezonā arī divi v

  View more
 • Slimi! "Tagad

  0 13530

  Ar vēzi nomocītā aktrise ir ļoti būtiski pieņēmusies svarā un viņai esot pilnībā noskūti

  View more
 • Pie slimās

  0 37414

  Jau šīs nedēlas sākumā krievu mediji bija paziņojuši par to, ka ļoti smagā stāvoklī ir no

  View more
 • Notikusi smaga

  0 4623

  Agri no rīta ap pulksten 7:00 pavisam netālu no Ķekavas apļa ir notikusi divu smago automašīnu

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV