AKTUĀLI

Slimi! Slimnīcas māsiņa paņem bērnu un izdara šausminošas lietas – Ne pa velti vecāki neuztic savus bērnus svešiem cilvēkiem!

0 comments

Grūti pat iedomāties tās māmiņas, kuras nupat dzemdējušas un viņu mazie jaundzimušie bērniņi atrodas aprūpes telpā ar nezināmiem cilvēkiem, kuriem tie ir jāaprūpē, diemžēl tāda ir sistēma un tur neko nevar darīt. Tieši šoreiz, šādā pat veidā bija izcēlies pasaules mēroga skandāls!

Šis konkrētais gadījums ir noticis jau laiku agrāk, taču ik pa laikam medijos parādās slejas, kurās figurē šī sieviete, kura iekaustījusi vairākus mazuļus, jo tie raudājuši, tieši šī iemesla dēļ pacēlās jautājums par to, ka visās mazuļu pēc dzemdības nodaļās, kur atrodas jaundzimušie, obligāti jābūt videonovērošanas kamerām.

Bērni ir viena no labākajām dāvanām, ko Dzīves laikā varam iegūt. Lielākajai daļai šis solis ir pats svarīgākais viņu dzīvē, vecāki gaida teju vai pilnu gadu, lai sagaidītu mazo dzīvībiņu, taču tad kāda slimnīcas māsiņa paņem vienkārši Jūsu mazuli un vairākas reizes tam iesit.

Un ne jau vienkārši paņem un iepliķē, vai uzsit pa dupsi, bet gan tā konkrēti vairākas reizes ar kulaku paņēma un iesita mazajam bērnam, iemetot to atpakaļ savā gultiņā.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

Lapas: 1 2

loading...
 • Latvijā noticis

  0 30

  7. augustā patērētāju tiesību aizsardzības centrs, turpmāk PTAC, pieņēma lēmumu par SIA

  View more
 • Policisti apturēja

  0 615

  Pagājušajā nedēļā policija novēroja tādu situāciju, kādu savā mūžā vēl nebija redz

  View more
 • Pircēja stāsta

  0 70

  Lai gan pētījumi pierādījuši, ka klientu apkalpošanas kultūra Latvijā uzlabojas, nākas sask

  View more
 • Lietas, kuras

  0 204

  Liela daļa vīriešu uzskata, ka sievietes ir pat pārāk emocionālas sarkanajās dienās, tie

  View more
 • Produkti, kuri

  0 697

  Ir daudzas diētas, kas sola ātru lieko kilogramu nomešanu ar vairāku produktu palīdzību. Paz

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV