AKTUĀLI

Šausminoši! Policija atklājusi, kā spīdzināti Līgas Skromanes lietas apsūdzētie, lai atklātu īstenību

0 comments

Indijas mediji svētdien ziņojuši, ka pēc spīdzināšanas abi jaunieši, kas Indijas štatā Keralā apsūdzēti Latvijas pilsones Līgas Skromanes izvarošanā un slepkavībā,  ir atzinuši savu vainu. 28 gadus vecais Umešs un 24 gadus vecais Udajans ir no Panathuras ciema, taču abi strādājuši Thiruvananthapuramas pilsētā, kurā dzīvo arī viņu radinieki.

“Udajans un viņa brālis Hari tika aizturēti 24. aprīlī, bet Umešs – 35. aprīlī. Abi apsūdzētie tika nežēlīgi sisti, un policisti sita Udajanu viņa brāļa Hari acu priekšā” tā stāsta radinieki, kas, baidoties no policijas, neatklāja savus vārdus.

Viņi arī apgalvoja, ka pretēji policijas versijai, Umešs un Udajams nebija saistīti ar tūrisma nozari, jo abi ne pārāk labi pārzina angļu valodu. “Mēs esam patiesi nobijušies, jo policisti var darīt visu. Viņi pat var mūs iepīt kādā nepatiesā lietā. Daži no mums strādā tūrisma nozarē. Tātad arī mēs varam tikt nodēvēti par vainīgajiem,” stāsta kāds tūrisma nozarē strādājošais.

Arī kaimiņi apstiprina, ka Udajans strādājis par santehniķi, bet Umešs darbojies pārtikas piegādes firmā. “Visā notikumu attīstībā ir kastas aspekts, jo vairums cilvēku, kas tika aizvesti uz nopratināšanu, bija no īpašas kastas,” sacīja kāds no radiniekiem.

Apsūdzēto spīdzināšanu komentēja arī Keralas Neizskaramo apvienības “Kerala Pulayar Maha Sabha” vietējais līderis Karnans:  “Policisti piekāva apsūdzētos pēc viņu pakāršanas ar galvu uz leju. Viņi iebēra čili pulveri intīmās vietās.”

Bet tas vēl nav viss!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

Lapas: 1 2

 • Ja uz

  0 104

  Nesen tika atklāts, ka tie, uz kuru delnas ir burts M,- īpaši cilvēki. Īsti unikāli. Un mēs n

  View more
 • Gatavojoties -

  0 699

  Atskatoties uz jaunāko prognozi pēc populārākā un zināmākā "Global Forecast System" ir ticis

  View more
 • Viņi atrada

  0 5186

  Tvaikonis “Arābija” pusotru gadsimtu atpakaļ valdīja pār Misūri upi no krasta uz krastu…

  View more
 • Notikušas pilnīgākās

  0 1849

  Kur mūsdienās vispār ir palicis kaut drusciņ cilvēciskums un ētiskās robežas? Šoreiz stās

  View more
 • Renārs Kaupers

  0 111

  Vakar, kā arī šodien visā Latvijā, televīzijas kanālos un radio ir manāma spēcīga sēru ga

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV