AKTUĀLI

Šausminoši! Policija atklājusi, kā spīdzināti Līgas Skromanes lietas apsūdzētie, lai atklātu īstenību

0 comments

Indijas mediji svētdien ziņojuši, ka pēc spīdzināšanas abi jaunieši, kas Indijas štatā Keralā apsūdzēti Latvijas pilsones Līgas Skromanes izvarošanā un slepkavībā,  ir atzinuši savu vainu. 28 gadus vecais Umešs un 24 gadus vecais Udajans ir no Panathuras ciema, taču abi strādājuši Thiruvananthapuramas pilsētā, kurā dzīvo arī viņu radinieki.

“Udajans un viņa brālis Hari tika aizturēti 24. aprīlī, bet Umešs – 35. aprīlī. Abi apsūdzētie tika nežēlīgi sisti, un policisti sita Udajanu viņa brāļa Hari acu priekšā” tā stāsta radinieki, kas, baidoties no policijas, neatklāja savus vārdus.

Viņi arī apgalvoja, ka pretēji policijas versijai, Umešs un Udajams nebija saistīti ar tūrisma nozari, jo abi ne pārāk labi pārzina angļu valodu. “Mēs esam patiesi nobijušies, jo policisti var darīt visu. Viņi pat var mūs iepīt kādā nepatiesā lietā. Daži no mums strādā tūrisma nozarē. Tātad arī mēs varam tikt nodēvēti par vainīgajiem,” stāsta kāds tūrisma nozarē strādājošais.

Arī kaimiņi apstiprina, ka Udajans strādājis par santehniķi, bet Umešs darbojies pārtikas piegādes firmā. “Visā notikumu attīstībā ir kastas aspekts, jo vairums cilvēku, kas tika aizvesti uz nopratināšanu, bija no īpašas kastas,” sacīja kāds no radiniekiem.

Apsūdzēto spīdzināšanu komentēja arī Keralas Neizskaramo apvienības “Kerala Pulayar Maha Sabha” vietējais līderis Karnans:  “Policisti piekāva apsūdzētos pēc viņu pakāršanas ar galvu uz leju. Viņi iebēra čili pulveri intīmās vietās.”

Bet tas vēl nav viss!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

Lapas: 1 2

 • Rīgā dzīvojoša

  0 135

  Mēs bieži vien nenovērtējam to, kas mums ir. Nepamanām iespējas, neuzdrošināmies īstenot sa

  View more
 • Sieviete Pāvilostas

  0 40

  Dzintars ir kas vairāk par dārgakmeni, - viņš ir mūsu simbols, nacionālais dārgums un prieka

  View more
 • Vīrietis 20

  0 222

  Katram ir savs stāsts, ko viņš šai dzīvē ir vai nav izdarījis. Lielākā daļa cilvēku dzīv

  View more
 • Slavenais zvaigzne

  0 590

  Slavenais latviešu fotogrāfs Aleksandrs Solokovs facebook publicējis ierakstu, kurā apraksta nep

  View more
 • Mājās itin

  0 3111

  Vai tev ir gadījies, ka apciemojot kāda mājas tu jūties patīkami, bet kādās citās mājās tu

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV