AKTUĀLI

Šausminoši! Policija atklājusi, kā spīdzināti Līgas Skromanes lietas apsūdzētie, lai atklātu īstenību

0 comments

Indijas mediji svētdien ziņojuši, ka pēc spīdzināšanas abi jaunieši, kas Indijas štatā Keralā apsūdzēti Latvijas pilsones Līgas Skromanes izvarošanā un slepkavībā,  ir atzinuši savu vainu. 28 gadus vecais Umešs un 24 gadus vecais Udajans ir no Panathuras ciema, taču abi strādājuši Thiruvananthapuramas pilsētā, kurā dzīvo arī viņu radinieki.

“Udajans un viņa brālis Hari tika aizturēti 24. aprīlī, bet Umešs – 35. aprīlī. Abi apsūdzētie tika nežēlīgi sisti, un policisti sita Udajanu viņa brāļa Hari acu priekšā” tā stāsta radinieki, kas, baidoties no policijas, neatklāja savus vārdus.

Viņi arī apgalvoja, ka pretēji policijas versijai, Umešs un Udajams nebija saistīti ar tūrisma nozari, jo abi ne pārāk labi pārzina angļu valodu. “Mēs esam patiesi nobijušies, jo policisti var darīt visu. Viņi pat var mūs iepīt kādā nepatiesā lietā. Daži no mums strādā tūrisma nozarē. Tātad arī mēs varam tikt nodēvēti par vainīgajiem,” stāsta kāds tūrisma nozarē strādājošais.

Arī kaimiņi apstiprina, ka Udajans strādājis par santehniķi, bet Umešs darbojies pārtikas piegādes firmā. “Visā notikumu attīstībā ir kastas aspekts, jo vairums cilvēku, kas tika aizvesti uz nopratināšanu, bija no īpašas kastas,” sacīja kāds no radiniekiem.

Apsūdzēto spīdzināšanu komentēja arī Keralas Neizskaramo apvienības “Kerala Pulayar Maha Sabha” vietējais līderis Karnans:  “Policisti piekāva apsūdzētos pēc viņu pakāršanas ar galvu uz leju. Viņi iebēra čili pulveri intīmās vietās.”

Bet tas vēl nav viss!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

Lapas: 1 2

loading...
 • Ja Tev

  0 899

  Ja Jums rodas sāpes, stīvums un sāpes locītavās, kad jūs pamosties, jums noteikti vajadzētu

  View more
 • Vai atkal

  0 166

  Starptautiskie novērotāji (EDSO) ir novērojuši un guvuši oficiālus pierādījumus par to, ka n

  View more
 • Apbrīnojama mājas

  0 445

  Pēc daudzu seno grieķu ārstu atzinumiem, nāve sākas resnajā zarnā. Daudzi mūsdienu pētījum

  View more
 • Līdzeklis, kurš

  0 660

  Aknas ir viens no svarīgākajiem orgāniem ķermenī, kuru mums vienmēr vajadzētu uzturēt liel

  View more
 • Zarnu aizauguma

  0 529

  Daudzi cilvēki sapņo, dabūt  ideālu ķermeni. Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā to pa

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV