AKTUĀLI

Medijos parādās nogalinātās Līgas Skromanes izvarotāju un slepkavas attēli! Pretīgi pat skatīties!

0 comments

Raksts tapis sadarbībā ar vipi.tv
Indijas mediji atklāj nogalinātās Līgas Skromanes maniaku slepkavu foto. Vīrieši, kuri Indijas dienvidu štatā Keralā tiek apsūdzēti Latvijas pilsones Līgas Skromanes izvarošanā un slepkavībā, ir atzinušies pēc spīdzināšanas policijā, svētdien ziņoja Indijas mediji, atsaucoties uz apsūdzēto radiniekiem. Abi apsūdzētie – 28 gadus vecais Umešs un 24 gadus vecais Udajans – ir no Panathuras ciema, bet strādājuši Thiruvananthapuramas pilsētā, kur divos rajonos arī dzīvo lielākā daļa viņu radinieku.

Udajans un viņa brālis Hari tika aizturēti 25.aprīlī. Abi apsūdzētie esot nežēlīgi sisti, turklāt publiski, brāļiem viens otru redzot. Tā sūdzējušies radinieki, kas no medijiem slēpj savus vārdus, baidoties no policijas sankcijām. (Bildes būs redzamas Otrajā lapā)

Radinieki pauduši, ka pretēji policijas versijai Umešs un Udajans neesot saistīti ar tūrisma nozari, jo slikti zina angļu valodu. «Mēs esam patiesi nobijušies, jo policisti var darīt visu. Viņi pat var mūs iepīt kādā nepatiesā lietā. Daži no mums strādā tūrisma nozarē. Tātad arī mēs varam tikt nodēvēti par vainīgajiem,» sacījis kāds tūrisma nozares pārstāvis.

Udajans strādājis par santehniķi, bet Umešs darbojies pārtikas piegādes firmā. «Visā notikumu attīstībā ir kastas aspekts, jo vairums cilvēku, kas tika aizvesti uz nopratināšanu, bija no īpašas kastas,» sacījis kāds no radiniekiem. Keralas neaizsakaramo apvienības «Kerala Pulayar Maha Sabha» vietējais līderis Karnans sīkāk raksturoja apsūdzēto spīdzināšanu. «Policisti piekāva apsūdzētos pēc viņu pakāršanas ar galvu uz leju.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

Lapas: 1 2

loading...
 • Atbrīvojies no

  0 18

  Sastāvdaļas, kas jums būs vajadzīgas šijam foršajam trikam, ir želatīns, piens un kosmētika

  View more
 • Slimi! Slimnīcas

  0 19

  Grūti pat iedomāties tās māmiņas, kuras nupat dzemdējušas un viņu mazie jaundzimušie bērni

  View more
 • Valters Frīdenbers

  0 52

  Kurš nu to būtu gaidījis, ka pats Valters Frīdenbergs nāks klajā ar savu veselības stāvokli,

  View more
 • "Ryanair" ir

  0 85

  Eiropā pati lielākā lidmašīnu lidsabiedrība "Ryanair" ir paziņojusi par ļoti būtiskām izma

  View more
 • Viņa adoptēja

  0 121

  Šī sieviete zināja, ka viņai vajadzēja pieņemt ķermeni, kad viņa to ieraudzīja. Divdesmit g

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV