AKTUĀLI

IDIOTISMS! Minimālo Algu Nevar Pacelt Pat Par 10 Euro, Bet Kancelejā Visiem Strādājošiem Palielinās Algu Par 600 Euro!

0 comments

Jansons piebildis, ka pēc patreizējās gaitas Latvija neiet uz nekādu attīstību, bet gan uz pavisam citu pusi. Tāpat viņš parādījis datus, kas parāda to, ka Latvijā aptuveni ~ 320 000 pensionāru saņem pensiju, kas nav lielāka pat par 300 Eiro, un šajā kategorijā ietilpst aptuveni 70% no visiem Latvijā dzīvojošajiem pensionāriem. Beigās piebilstot, ka šai summai vajadzētu būt ne mazākai kā 500 Eiro!
Un, protams ka kādam Jansona teiktais nav apmierinājis un tā esot bijusi Aija Barča (ZZS). Viņa izteikusies, ka Jansons labāk būtu nācis klajā ar konkrētiem priekšlikumiem, nevis bārstījis visiem zināmo. Tomēr vai visi Latvijas iedzīvotāji zina, ka situācija šeit nemaz nav tik spoža?

1478248263-0718sssssssssssasasdasdasddxx

Savukārt Andrejs Klementjevs, kurš arī ir Saeimas deputāts, izteicies, ka jau vairākkārtīgi ir tikušas noraidītas iespējas palielināt neapliekamo minimumu, tomēr jāņem vērā, jau jau esošā daļa pensionāru tik un tā saņem mazas pensijas.

Tomēr lielākā daļa klausītāju pavisam rūpīgi ieklausījās Andra Siliņa sacītajam, kurš pats ir Latvijas Pensionāru federācijas vadītājs. Viņš skaidri un gaiši izteicās, ka tieši Latvijas pensionāri ir tie, kas pakļauti vislielākajam riskam kļūt nabagiem, vai tas ir taisnīgi no mūsu puses? Tāpat viņš ir izteicies, ka patreizējās Latvijas pensionāru prasības ir samērā pieticīgas, jo lielākā daļa pensionāru uzskata, ka viņiem vajag lieku naudiņu priekš zālēm un neparedzētiem gadījumiem. Viņš ļoti uzsver to, lai Latvijā tiktu palielināts neapliekamais minimums pensijām.

andris-berzons-tiekas-ar-vejoni_4

Un lūk patiesā atklāsme! Valsts prezidenta kancelejas darbiniekiem, pieaugs alga par veseliem 600 Eiro. Ja līdzšinēji katrs darbinieks algā saņem ~ 1700 Euro, tad nākamgad, tie būs aptuveni līdz 2300 Euro! Galvenais kancelejas vadītājs Guntis Puķītis, skaidro, ka visa šī situācija ir pavisam cieši saistīta ar kādu vēsturisku notikumu jeb aspektu. Katru gadu lielākajā daļā Eiropas valstu esot bijis algas pieaugums, tieši pārvaldes iestādēs strādājošajiem, taču Latvijā nekas tāds nav noticis. Tāpēc tieši tagad tas notiks ar Latviju!

Nākamgad algas tikšot palielinās arī tiesā strādājošajiem, tehnoloģiju attīstības nozarē strādājošajiem, kā arī visticamāk tiks palielinātas algas juristiem. Tomēr skaidrs nav viens, ja reiz var atrast naudu, kas paredzēta dažādiem pārstāvjiem, kas lielākoties jau saņem pietiekamu algas apmēru, kāpēc šī naudas summa netiek novirzīta uz minimālās algas palielināšanu, kurai būtu daudz lielāka nozīme Latvijas finansiālajai neatkarībai, kā arī iespējamais pensiju palielinājums, jo tieši lielākā daļa pensionāru ir tie, kuriem nākas iztikt ar ļoti niecīgu naudas dalu,  jo runa šeit iet par izdzīvošanu, nevis vienkārši dzīvošanu…

 

 

Lapas: 1 2

 • Šis Puisis

  0 105

  Tagad Jūs varēsiet iepriecināt savus mīļos ar vēl nebijušām krāsām. Noskaties video un s

  View more
 • Šī Sieviete

  0 62

  Šis pasaulē tiek atzīsts kā vislielākais cilvēka ķermenī atrodamais audzējs, pie tam tas sv

  View more
 • Vai Zinātnieki

  0 38

  Zinātnieki un pētnieki atklāj arī to, ka 500 gadu laikā sievietes ķermenis gandrīz vispār na

  View more
 • Viņš Ielīda

  0 52

  Sienas ir klātas ar gleznām un citām dekorācijām. Sienas ir krāsotas dažādās krāsās. Visu

  View more
 • Domājāt, Ka

  0 58

  Tiešā tulkojumā : "Gaļas ūdens"  Šis ūdens ir ar trim dažādām garšām. 1 - Liellopa ga

  View more

DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV