AKTUĀLI

Tas, Kas Atrodas Šajā Pamestajā Akvaparkā, Liks Jums Atplest Muti

0 comments

Ūdens parki ir vieni no labākajām atpūtas vietām, karstās pēcpusdienas dienās. Neatkarīgi vai esi jauns, vai vecs, cilvēkiem vienmēr ir interesējis atpūsties un pašļūkt pa trubām, lai arī cik dīvaini tas neliktos. Dažreiz paši pieauguši skraida un ampelējas šajos parkos, kā mazi bērni, bet kāpēc gan ne ?

Visu dienu dzīvoties pa ūdeni, iet un šļūkt pa jaunām trubām, vai tiešām ir kāds, kam tas nepatīk?

Šis pamestais vjetnamiešu paraks ir slēgts kopš 2004. gada. Agrāk tas bija viens no iecienītākajiem akvaparkiem pasaulē, taču šodien tas ir viens no iecienītākajiem tūristu galamērķiem, vai nav dīvaini ?

1

Laipni lūgti “Ho Thuj Tien Akvaparkā” Šis ūdens parks tika celts pateicoties Vjetnamas tūristu uzņēmumam.

2

Parks tā arī nekad pilnībā netika pabeigts. Tā vienkārši palika sagrauta, nu jau vairāk, nekā 10 gadus.

3

Parks tika atvērts puspabeigtā stāvoklī, tas tiek skaidrots ar to, ka uzņēmēji nebija pārliecināti, cik veiksmīgs varētu būs šis bizness.

4

Tomēr var redzēt, ka daba un laiks dara savu. Starp cauruļu vidiem, ir izauguši koki un citi augi, kas šo vietu padara par vienreizēju skatu punktu, tam, ko spēj izdarīt daba.

5

Daba lēnām pārņem šo ūdens parku savās rokās, ir jocīgi, ka pagājuši tikai 10 gadi, bet parks lielākoties ir burtiski ir nonācis dabas varenībā.

6

Izskatās, ka šis tilts būtu paņemts pa taisno no kādas grāmatas vāka, taču tā nebūt nav, šis tilts atrodas tepat, šajā skaistajā ūdens parkā, vai nav apbrīnojami skaisti ?

7

Baseini vairs nav tropu zilā krāsā, kā to parasti var redzēt. Tagad tie ir pārpildīti ar tumšu un aļģainu ūdeni, bet šī savdabīgā kopaina padara šo vietu mazliet spocīgu un nereālu.

8

Baisāku šo viedu padara tas, ka vienā no baseiniem peldējās 3 krokodili, kā viņi šeit nonākuši? Grūti pat iztēloties.

9

Ceļotāji, kas bija pamanījuši šos krokodilus, drīz vien deva ziņu vietējām varas iestādēm, lai nogādātu šīs radībās, vietās, kur tām ir nepieciešams būt. Valdība uz ziņu reaģēja un apsolīja, ka drīzumā problēma tiks risināta.

10

Interesanti ir tas, ka šī vieta piesaista vairāk cilvēku uzmanību, nekā tā piesaistījusi, kad pastāvēja pilnībā funkcionāls akvaparks.

11

Viena no superīgākajām parka skulptūrām – Milzu pūķis.

12

Pūķis ticis būvēts tā, lai izskatītos, kas tas sargā akvārija (ēkas) ieeju. Skats atrodoties blakus šai figūrai, protams ir pārsteidzoši unikāls.

13
No ēkas iekšpuses pa kāpnēm var tikt līdz pūķa mutei, pa kuru paveras ļoti iespaidīgs skats uz visu plašo ūdens parku, bildē protams, mēs redzam vienu, vienīgu mežu, daba ir apbrīnojami skaista, ne tā ?

 • Tautā Aizgūts

  0 101

  Vai Jums mājā ir atrodama kāda vieta, uz kuras atrodas pelējums vai sēnīte? Visticamāk, ka n

  View more
 • Šis Vīrietis

  0 191

  Vai spējat iztēloties, kā izskatītos McDonald ēdiens pēc veseliem sešiem gadiem ? Droši vien

  View more
 • Pēc Šī

  0 84

  Zinātnieku komanda Amerikā veica veselu pētījumu, kurā tika iesaistīti tūkstošiem cilvēku.

  View more
 • Šis Attēls

  0 115

  Būsim atklāti - daudzi cilvēki netic un nekad arī neticēs nedz horoskopiem, nedz arī dažādie

  View more
 • ESIET ĻOTI

  0 694

  Visu internetu pāršalkušas ziņas, ka tuvākajā laikā Latvijā gaidāma ļoti spēcīga snigša

  View more

DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV