AKTUĀLI

Pat Ja Jums Būtu 30 Minējumi, Jūs Joprojām Neuzminētu, Kas Tas Ir!

0 comments

Vai domājat, ka zinat kas tas ir ? Diez vai! Neko tādu iepriekš noteikti nebūsiet redzējuši, tā nav parasta laiva…

1986. gadā notika starptautisks pasākums, kurš norisinājās Vankūverā. Tā nosaukums bija World Expo. Milzīgākā izstāde pasaulē, kura tēma bija transports un komunikācija.

Viss pasākums sākās maijā un norisinājās līdz pat tā paša gada oktobrim. Šeit atradās neskaitāmi paviljoni no 54 dažādām valstīm un tūkstošiem korporācijām. Katrs inovatīvais paviljons tika izstrādās konkrētiem uzņēmimiem, un tie visi bija savā ziņā unikāli. Viena no unikālākajām vietām, kas bija šajā izstādē – bija McBarge, peldosš McDonalds!

1

Pirms 30 gadiem, šī peldošā restorānā bija runāt pūļa un tūkstošiem cilvēku nāca no visas apmeklēt unikālo McDonalds. Pūļus ierindots ārpus lai varētu piedzīvot greznību un ātrās ēdināšanas uz ūdens. McDonalds bija ambiciozi, lai neteiktu vairāk un luksusa un inovācija bija galvenie mērķi, ka ātrās ēdināšanas ķēde centās attēlot.

McDonalds bija ambiciozi, lai neteiktu vairāk.  Viņi centās parādīt savu ātrās ēdināšanas meistardarbu piedāvāt ar greznību.

Diemžēl neilgi pēc Expo, McBarge tika ātri aizmirsta.

2

McDonalds atšķīrās no visiem tiem, kas tajā laikā bija atrodami. Viss bija ideāli izplānots un izstrādāts. Šeit varēja justies daudz ērtāk un labāk, nekā jebkurā citā McDonaldā, kas pastāv mūsdienās.

3

Šis peldošais McDonalds izmaksāja 8 Miljonus dolāru. Tas tika taisīts apmēram gadu, un viss notika tieši tā, kā plānots.

4

Tas tika izstrādāts, lai izskatītos pēc mūsdienu kosmosa kuģa (no ārpuses) Tas bija patiesi priekš tā laika, bet tagad diez vai mēs saredzēsim kādu līdzību.

5

Interjera dizains noteikti nelika vilties tiem, kas šeit ieradās. Īstās cietkoksnes grīdas, reāli augi un panorāmas logi, kas klientiem ļāva baudīt skaistu skatu atklātajā ūdenī.

6

Peldošais McDonalds pazīstams kā McBarge, jo tajā bija slēpta virtuve un visa pārtika, lai klienti justos tieši tāpat kā īstā restorānā. Ēdienu atnesa tieši tāpat, kā tas notiek īstos restorānos.

7

Bet diemžēl, pēc EXPO, peldošais McDonalds tika ātri aizmirsts un pamests.

8

Laika gaidā peldošā laiva tika izpostīta. McBarge tika pamests un atstāts peldam ūdenī, kur lēnām iet savā nāvē.

9

Fotogrāfi, kas ieradās fotogrāfēt šo vietu dalījās pieredzē, ka šis restorāns agrāk tiešām bijis grezns ar lielu pievilcību.

10

Peldošais McDonald interjers sen ir izlaupīts un zaudējis jebkādus vērtību. Iekšpuse lēnām sāk sabrukt un joprojām tiek pakļaut dabas vētrām, kas to lēnām iznīcina.

11

Daudzi vietējie iedzīvotāji ir izteikuši daudz un dažādas idejas, ko varētu darīt ar šo pamesto liellaivu. Dažas no idejām – atvērt bezpajumtnieku patversmi, atvērt jaunu peldošu liellaivu, kurā būtu iekļauti veikali. Šī laiva ir pelnījusi otru dzīvi.

12

Katrā ziņā, tas ir skumji redzēt, kad mīļotais McDonald peld nekurienes ūdeņos, neizmantots un nemīlēts.

13

Pēc 30 gadiem šīs McDonalds ir pagātne. Tas prasītu daudz darba, centību un naudas, lai atkal šī vieta kļūtu par ko jaunu. Tagad tas sēž uz ūdens, kas atgādina par savu drosmīgo dizainu, drosmīgajiem konceptiem un inovācijām. Peldošais McDonalds diemžēl ir pagātnē un tiek aizmirsts. Lielākā daļa cilvēku pat nemaz nezina par šādu laivu, kas sēž Vankūveras ūdeņos.

 • Aiz Šiem

  0 6

  Amerikāņu vēsture ir pilna ar labiem izgudrojumiem. Sākot ar telefonu,un beidzot ar zemesriekstu

  View more
 • Šis Vīrietis

  0 6

  Gandrīz mēs visi kādā savas dzīves posmā esam sapņojuši par mājiņu kokā. Bet ne vienmēr

  View more
 • 7 Biedējoši

  0 13

  Realitātē karš vienmēr ir tiešām biedējošs. Neskatoties uz to, ka vienai pusei karš ir nepi

  View more
 • 15 Visdārgākās

  0 11

  Esi kādreiz sapņojis par to, ka tev piederētu pašam savs salons, boulinga aleja vai augstākās

  View more
 • Pasaules Pirmā

  0 14

  Doma par to, ka cilvēki mūsdienās būvē un dzīvo omulīgas, mobilās un mazās mājās lai taup

  View more

DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV