AKTUĀLI

Pagalmā apraktie dārgumi!

0 comments

Pēc šī raksta izlasīšanas, noteikti aizdomāsies, kādi dārgumi varētu būt tavā pagalmā.

1

Amerikā, ne tik ļoti tālajā 1978. gadā, divi puikas spēlējās savā piemājas pagalmā, līdz kādu brīdi abi puikas pamanījuši, ka no zaļās zāles, zemē rēgojās metāla gabals. Ģimene, kuru māju biju tikai pirms neilga laika iegādājusies, uzreiz izsauca brigādi, kas noskaidros situāciju.

2

Izsauktā brigāde uzsāka savu darbu un sāka atrakt zemi, līdz brīdim kad atklājās pats neticamākais – Zem zemes sāka parādīties mašīna.

3l

Un šī nebija vienkārša mašīna! Šī bija 1974. gada Ferrari Dino 246 GTS, kas tajos laikos maksāja milzīgu bagātību, un tādu varēja atļauties tikai paši turīgākie cilvēki.

4l

Šī dārgā automašīna bija aprakta zem zemes tikai pāris metrus. Pēc visas mašīnas atrakšanas, bija skaidrs viens – Kāds to tur bija apracis speciāli – Ar nolūku atgriezties un izrakt to atpakaļ. Mašīnas visi mazākie caurumi bija precīzi aizlīmēti ar izolācijas lentu un aiztaisīti ar dvieļiem. Tomēr šie racēji kārtīgi nebija aizvēruši pašus logus, tā rezultātā melnzeme bija nodarījusi diezgan lielus bojājumus automašīnas salonam.

5l

Visa skaidrība nāca gaismā pateicoties numura zīmēm, pēc kurām tik atrasts tās likumīgais īpašnieks. Beigās izrādījās, ka saimniekam vienkārši bija nepieciešama apdrošinātāju nauda un tieši tāpēc mašīnas īpašnieks bija samaksājis naudas summu, diviem zagļiem, kuri mašīnu nozog redzamā vietā un  nogremdēs to okeānā.

6l

Taču zagļi nepaspēja šo skaisto mašīnu nogremdēt okeāna dzīlēs, tāpēc izdomāja to vienkārši aprakt, kādas mājas pagalmā. Pēc laika nevienam nemanītam atnākt atpakaļ un vienkārši to atrakt.

7l

Vēlāk, kad šis stāsts bija aizgājis pa visu valsti, Ferrari tika sūtīts uz auto izsoli. To nopirka kāds bagāts automehāniķis, kuram pieder personīgais auto veikals. Automehāniķis par šo auto esot samaksājis no 5000-9000 dolāru.

8l

Automehāniķis šo mašīnu pilnība atjaunoja un būtībā deva šai mašīnai otru dzīvi. Mašīna piedalījās pat vairākās izstādēs. Ironiski, bet viņš mašīnas numura zīmi nomainīja pret “DUG UP” jeb latviski sakot – Izraktais.  Viens laimīgs stāsts!

 • Lai Viņas

  0 84

  Šajā digitālajā laikmetā, datoru hakeri ir vieni no vislielāko problēmu radītājiem katrā v

  View more
 • Tīne Ar

  0 108

  Kas ir ar salauztu sirdi un lekt no ēkas? Daudzi gadījumi, kad pašnāvības mēģinājums  rodas

  View more
 • Ārsti Izmatoja

  0 113

  Kļūstot par otrās pakāpes apdeguma upuri no gāzes plīts sprādziena, Maria Ines Candido da Sil

  View more
 • Lūk, Ko

  0 208

  Mums katram ir savas dažādās personības, kas padara mūs par to, kas mēs esam, bet kas būtu do

  View more
 • Novāri Banānus

  0 334

  Uzreiz ir jābrīdina, ka šim dzērienam ir savdabīga garša, kura ne visiem patiks, bet, kā jau

  View more

DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV