AKTUĀLI

Viņa pirms gulētiešanas pie pēdas plēvē ietina nelielu maizes gabalu. No rīta noņemot, viņa bija pārsteigta

0 comments

Sausa āda ir lielākajai daļai pasaules iedzīvotāju un runa neiet tikai par pēdām, bet gan visu ķermeni. Visbiežāk sausa āda atrodama tieši uz pēdām, jo problēma ir acīm skaidra – pārāk lieli, vai mazi apavi, beršana, spiež sāni utt. Sarakstu var turpināt garu, tomēr zinām, kas rodas ja valkājam sev nepiemērotus apavus – rodas nobrāzumi, sabiezējumi, kā arī tautā iesauktu “varžacis” Pateicoties šai metodei, tagad var atbrīvoties no visiem liekajiem sabiezējumiem un sausajai ādai ir pienācis gals!

Bet kā tad tas īsi strādā un kāpēc cilvēki par šo recepti ir klusējuši simtiem gadu, ja tā tikusi izmantota jau tālā vēsturē? Gandrīz pusei pasaules iedzīvotāju ir problēmas ar pēdu veselību, tai skaitā noberzumi, tulznas, sabiezējumi un varžacis. Pie tam reti kurš tam pievērš pastiprinātu uzmanību, jo mūsdienās cilvēki ir tik ļoti aizņemti, ka pat nav laika parūpēties par sava paša veselību. Taču tagad tieši Tev ir iespēja uzzināt simtiem gadu recepti kā tikt vaļā no visa liekā. Pie tam recepti var pielietot ne tikai pēdām, bet jebkurai ķermeņa daļai, vai nav satriecoši ?

Capture-21

Nepieciešamās Sastāvdaļas :
20-40 mililitri ābola etiķa
Gabalu ar maizi (der arī apkaltusi)
Plēve (ieteicams izmantot pārtikas plēvi)

Lietošana :

Vispirms ir jāpaņem neliela bļoda, kurā jāielej ābola etiķis 20-40 mililitri. Tālāk jāpaņem maizīte un maigi tā jāsamērcē. Tiklīdz tas ir izdarīs, maize jāpaņem un ātri jāuzliek uz vietas, kur ir ādas sabiezējums, sausuma skartā vietā, kā arī varžacis. Tiklīdz esat uzlikuši virsū ābolu etiķī mērcēto maizi, tā pēc iespējas ātrāk to nepieciešams nosaitēt ar plēvi, ieteicams ar pārtikas plēvi.

Pēc tam, lai nakts laikā plēve neattītos vaļā, uzvelc ciešu zeķi, kura neļaus plēvei atraisīties vaļā. Tiklīdz pienācis rīts, noņem plēvi un Jūs redzēsiet, ka esošais sabiezējums un varžacs būs pilnībā sasūkusies ar nepieciešamajām vielām, lai tā būtu viegli nokasāma.

Ja nesanāk ar pirmo reizi, tad atkārto šo procedūru 3 x nedēļā, līdz sacietējumi un varžacis būs pilnībā pazudušas. Pie tam šo procedūru var izmantot jebkura ķermeņa daļai, lai iegūtu maigu un mīkstu ādu, viss kas nepieciešams – gribasspēks. Lai izdodas!

 • Padomju laika

  0 2258

  Teju katrs no mums zina, to veco labo garšu, ko baudījām skolu ēdnīcās un citos pasākumos un

  View more
 • Būtiska informācija

  0 1637

  Drošvien jau esat iepriekš lasījuši par ziņām, kad kodu kartes vairs nevarēs lietot jau pēc

  View more
 • Megana Mārkla

  0 2074

  Kā vēsta “Mirror” Meganas Mārklas asistente ir pametusi darbu, jo nav tikusi galā ar viņas

  View more
 • Tik tikko

  0 4029

  Šodien Gobzems žurnālistiem ir sacījis, ka iespējams viņš lūgs atlikt Saeimas balsojumu par

  View more
 • Pircējs parāda

  0 9207

  Kāds vīrietis padalījies ar pavisam interesantu novērojamu par to kā konkrēta lieta maksā Vā

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV