AKTUĀLI

Viņa pirms gulētiešanas pie pēdas plēvē ietina nelielu maizes gabalu. No rīta noņemot, viņa bija pārsteigta

0 comments

Sausa āda ir lielākajai daļai pasaules iedzīvotāju un runa neiet tikai par pēdām, bet gan visu ķermeni. Visbiežāk sausa āda atrodama tieši uz pēdām, jo problēma ir acīm skaidra – pārāk lieli, vai mazi apavi, beršana, spiež sāni utt. Sarakstu var turpināt garu, tomēr zinām, kas rodas ja valkājam sev nepiemērotus apavus – rodas nobrāzumi, sabiezējumi, kā arī tautā iesauktu “varžacis” Pateicoties šai metodei, tagad var atbrīvoties no visiem liekajiem sabiezējumiem un sausajai ādai ir pienācis gals!

Bet kā tad tas īsi strādā un kāpēc cilvēki par šo recepti ir klusējuši simtiem gadu, ja tā tikusi izmantota jau tālā vēsturē? Gandrīz pusei pasaules iedzīvotāju ir problēmas ar pēdu veselību, tai skaitā noberzumi, tulznas, sabiezējumi un varžacis. Pie tam reti kurš tam pievērš pastiprinātu uzmanību, jo mūsdienās cilvēki ir tik ļoti aizņemti, ka pat nav laika parūpēties par sava paša veselību. Taču tagad tieši Tev ir iespēja uzzināt simtiem gadu recepti kā tikt vaļā no visa liekā. Pie tam recepti var pielietot ne tikai pēdām, bet jebkurai ķermeņa daļai, vai nav satriecoši ?

Capture-21

Nepieciešamās Sastāvdaļas :
20-40 mililitri ābola etiķa
Gabalu ar maizi (der arī apkaltusi)
Plēve (ieteicams izmantot pārtikas plēvi)

Lietošana :

Vispirms ir jāpaņem neliela bļoda, kurā jāielej ābola etiķis 20-40 mililitri. Tālāk jāpaņem maizīte un maigi tā jāsamērcē. Tiklīdz tas ir izdarīs, maize jāpaņem un ātri jāuzliek uz vietas, kur ir ādas sabiezējums, sausuma skartā vietā, kā arī varžacis. Tiklīdz esat uzlikuši virsū ābolu etiķī mērcēto maizi, tā pēc iespējas ātrāk to nepieciešams nosaitēt ar plēvi, ieteicams ar pārtikas plēvi.

Pēc tam, lai nakts laikā plēve neattītos vaļā, uzvelc ciešu zeķi, kura neļaus plēvei atraisīties vaļā. Tiklīdz pienācis rīts, noņem plēvi un Jūs redzēsiet, ka esošais sabiezējums un varžacs būs pilnībā sasūkusies ar nepieciešamajām vielām, lai tā būtu viegli nokasāma.

Ja nesanāk ar pirmo reizi, tad atkārto šo procedūru 3 x nedēļā, līdz sacietējumi un varžacis būs pilnībā pazudušas. Pie tam šo procedūru var izmantot jebkura ķermeņa daļai, lai iegūtu maigu un mīkstu ādu, viss kas nepieciešams – gribasspēks. Lai izdodas!

 • Oho! Arī

  0 640

  Kurš to būtu domājis, ka tik ātri viss mainās! Tevi piekrāpa? Madarai nācās kārtīgi pārdz

  View more
 • Kivičš beidzot

  0 776

  Tie, kas seko līdzi jaunākajai informācijai - Pavisam noteikti jau ir paspējuši dzirdēt par An

  View more
 • Meteorologi nākuši

  0 529

  Balstoties uz Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteroloģijas centra datiem, pēdējie lielākie reģ

  View more
 • Dzer šo

  0 232

  Šī ir sena recepte no Vācijas, tā stiprina imunitāti, aizsargā pret augstu holesterīna līmen

  View more
 • Attīri visu

  0 331

  Šī detoksikācijas dzēriena recepte spēj attīrīt un izvadīt visus toksīnus no ķermeņa. Tā

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV