AKTUĀLI

Viņa pirms gulētiešanas pie pēdas plēvē ietina nelielu maizes gabalu. No rīta noņemot, viņa bija pārsteigta

0 comments

Sausa āda ir lielākajai daļai pasaules iedzīvotāju un runa neiet tikai par pēdām, bet gan visu ķermeni. Visbiežāk sausa āda atrodama tieši uz pēdām, jo problēma ir acīm skaidra – pārāk lieli, vai mazi apavi, beršana, spiež sāni utt. Sarakstu var turpināt garu, tomēr zinām, kas rodas ja valkājam sev nepiemērotus apavus – rodas nobrāzumi, sabiezējumi, kā arī tautā iesauktu “varžacis” Pateicoties šai metodei, tagad var atbrīvoties no visiem liekajiem sabiezējumiem un sausajai ādai ir pienācis gals!

Bet kā tad tas īsi strādā un kāpēc cilvēki par šo recepti ir klusējuši simtiem gadu, ja tā tikusi izmantota jau tālā vēsturē? Gandrīz pusei pasaules iedzīvotāju ir problēmas ar pēdu veselību, tai skaitā noberzumi, tulznas, sabiezējumi un varžacis. Pie tam reti kurš tam pievērš pastiprinātu uzmanību, jo mūsdienās cilvēki ir tik ļoti aizņemti, ka pat nav laika parūpēties par sava paša veselību. Taču tagad tieši Tev ir iespēja uzzināt simtiem gadu recepti kā tikt vaļā no visa liekā. Pie tam recepti var pielietot ne tikai pēdām, bet jebkurai ķermeņa daļai, vai nav satriecoši ?

Capture-21

Nepieciešamās Sastāvdaļas :
20-40 mililitri ābola etiķa
Gabalu ar maizi (der arī apkaltusi)
Plēve (ieteicams izmantot pārtikas plēvi)

Lietošana :

Vispirms ir jāpaņem neliela bļoda, kurā jāielej ābola etiķis 20-40 mililitri. Tālāk jāpaņem maizīte un maigi tā jāsamērcē. Tiklīdz tas ir izdarīs, maize jāpaņem un ātri jāuzliek uz vietas, kur ir ādas sabiezējums, sausuma skartā vietā, kā arī varžacis. Tiklīdz esat uzlikuši virsū ābolu etiķī mērcēto maizi, tā pēc iespējas ātrāk to nepieciešams nosaitēt ar plēvi, ieteicams ar pārtikas plēvi.

Pēc tam, lai nakts laikā plēve neattītos vaļā, uzvelc ciešu zeķi, kura neļaus plēvei atraisīties vaļā. Tiklīdz pienācis rīts, noņem plēvi un Jūs redzēsiet, ka esošais sabiezējums un varžacs būs pilnībā sasūkusies ar nepieciešamajām vielām, lai tā būtu viegli nokasāma.

Ja nesanāk ar pirmo reizi, tad atkārto šo procedūru 3 x nedēļā, līdz sacietējumi un varžacis būs pilnībā pazudušas. Pie tam šo procedūru var izmantot jebkura ķermeņa daļai, lai iegūtu maigu un mīkstu ādu, viss kas nepieciešams – gribasspēks. Lai izdodas!

loading...
 • Ja Tev

  0 899

  Ja Jums rodas sāpes, stīvums un sāpes locītavās, kad jūs pamosties, jums noteikti vajadzētu

  View more
 • Vai atkal

  0 167

  Starptautiskie novērotāji (EDSO) ir novērojuši un guvuši oficiālus pierādījumus par to, ka n

  View more
 • Apbrīnojama mājas

  0 446

  Pēc daudzu seno grieķu ārstu atzinumiem, nāve sākas resnajā zarnā. Daudzi mūsdienu pētījum

  View more
 • Līdzeklis, kurš

  0 660

  Aknas ir viens no svarīgākajiem orgāniem ķermenī, kuru mums vienmēr vajadzētu uzturēt liel

  View more
 • Zarnu aizauguma

  0 529

  Daudzi cilvēki sapņo, dabūt  ideālu ķermeni. Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā to pa

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV