AKTUĀLI

Vai Tev ir podagra? Aizmirsti par dārgu operāciju! 5 Veidi kā noņemt pirkstu izliekumu un izdziedināt arī pietūkušas locītavas!

0 comments

Lieki teikt, ka ar šādu problēmu dzīvē saskaras teju vai katrs otrais cilvēks un ja skatāmies pēc locītavu problēmām, tad tas skar tik tiešām ikvienu! Ikvienam cilvēkam aktīvas pastaigas laikā un ikdienā visa masa lielākoties tiek izvietota uz pirksta pamatnes, kas var izraisīt pirksta deformāciju un pat kārtīgu izliekumu, tam visam beidzoties ar milzīgām sāpēm.

Tie iesākumā var kļūt ļoti jūtīgi, līdz saprotat, ka jūsu pirkstu locītavas kļūst ļoti jūtīgas vai stīvas – visbeidzot sākat saprast, ka Jums veidojas podagra, vai tieši pretēji – Jums jau tā ir un to esat pamanījis pārāk vēlu, pirms neesat vēl paspējis lietas labā ko darīt!

Daudziem šis stāvoklis mēdz būt pat ģenētiski izraisīts! Pēc kāda Amerikas veikta pētījuma atklājās, ka nepilniem 58% cilvēku, kādam no viņa ģimenes locekļa arī ir tādas pašas problēmas, līdz ar to tādējādi palielina šo kaiti nodot tālāk arī saviem bērniem.

Visa pamats slēpjas nepiemērotos apavos, kur milzīgs spiediens tiek izdarīs tieši īkšķim. Bet nu pietiks par faktoriem, laiks atrisināt problēmu – kā no šīm kaitēm tikt vaļā uz mūžu!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

Lapas: 1 2

 • izrādās

  0 5404

  Kurš to būtu domājis, ka tepat blakus mums atrodas viens no slepenākajiem cietumiem pasaulē! Ga

  View more
 • Kad zvejnieki

  0 5029

  Okeāns ir ļoti liels, baisa vieta pilna ar mistērijām un briesmām. Ja Tu braukāsi apkārt un b

  View more
 • Jau stājušies

  0 2437

  No pirmā marta ir stājušies spēkā jauni tehniskās apskates noteikumi. Šajā gadījumā šie n

  View more
 • 4 Agrīnie

  0 5306

  Patlaban vēzis ir visizplatītākais nāves cēlonis gandrīz visās pasaules valstīs.Kanādā vai

  View more
 • 13 slepeni

  0 10098

  No mums ir slēpta ļoti svarīga informācija, taču  kādu laiku internetā plūst dažādi infor

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV