AKTUĀLI

Vai Tev ir podagra? Aizmirsti par dārgu operāciju! 5 Veidi kā noņemt pirkstu izliekumu un izdziedināt arī pietūkušas locītavas!

0 comments

Lieki teikt, ka ar šādu problēmu dzīvē saskaras teju vai katrs otrais cilvēks un ja skatāmies pēc locītavu problēmām, tad tas skar tik tiešām ikvienu! Ikvienam cilvēkam aktīvas pastaigas laikā un ikdienā visa masa lielākoties tiek izvietota uz pirksta pamatnes, kas var izraisīt pirksta deformāciju un pat kārtīgu izliekumu, tam visam beidzoties ar milzīgām sāpēm.

Tie iesākumā var kļūt ļoti jūtīgi, līdz saprotat, ka jūsu pirkstu locītavas kļūst ļoti jūtīgas vai stīvas – visbeidzot sākat saprast, ka Jums veidojas podagra, vai tieši pretēji – Jums jau tā ir un to esat pamanījis pārāk vēlu, pirms neesat vēl paspējis lietas labā ko darīt!

Daudziem šis stāvoklis mēdz būt pat ģenētiski izraisīts! Pēc kāda Amerikas veikta pētījuma atklājās, ka nepilniem 58% cilvēku, kādam no viņa ģimenes locekļa arī ir tādas pašas problēmas, līdz ar to tādējādi palielina šo kaiti nodot tālāk arī saviem bērniem.

Visa pamats slēpjas nepiemērotos apavos, kur milzīgs spiediens tiek izdarīs tieši īkšķim. Bet nu pietiks par faktoriem, laiks atrisināt problēmu – kā no šīm kaitēm tikt vaļā uz mūžu!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

Lapas: 1 2

 • Rīgā dzīvojoša

  0 186

  Mēs bieži vien nenovērtējam to, kas mums ir. Nepamanām iespējas, neuzdrošināmies īstenot sa

  View more
 • Sieviete Pāvilostas

  0 41

  Dzintars ir kas vairāk par dārgakmeni, - viņš ir mūsu simbols, nacionālais dārgums un prieka

  View more
 • Vīrietis 20

  0 223

  Katram ir savs stāsts, ko viņš šai dzīvē ir vai nav izdarījis. Lielākā daļa cilvēku dzīv

  View more
 • Slavenais zvaigzne

  0 591

  Slavenais latviešu fotogrāfs Aleksandrs Solokovs facebook publicējis ierakstu, kurā apraksta nep

  View more
 • Mājās itin

  0 3117

  Vai tev ir gadījies, ka apciemojot kāda mājas tu jūties patīkami, bet kādās citās mājās tu

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV