AKTUĀLI

Uzliec šo vienkāršo divu komponentu kompresi uz sava kakla un iegūsti stipru Imunitāti Uz Visu Mūžu!

0 comments

Aizvien biežāk internetā ir lasāma informācija, kā iegūt spēcīgu un stipru imunitāti, bet vai patiesībā viss rakstītais atbilst reālajai situācijai un vai tiešām tas strādā ? Šoreiz runa iet par divu komponentu kompresi, kura spēcinās vairogdziedzeri un padarīs Jūsu imunitāti divreiz spēcīgāku, nekā tā ir patreiz. Šī komprese palīdzēs spēcināt endokrīnās sistēmas funkcionalitāti. Šo līdzekli var izmantot cilvēki, kuriem ir problēmas ar vairogdziedzeri, tādējādi to stiprinot un padarot par atkal stabilu.

Izrādās, ka vairogdziedzeri var stabilizēt ar dažādiem produktiem, kuru sastāvā ietilpst jods, pie tam joda līmenis ir viens no noteicošajiem faktoriem, kas nosaka mūsu imūnsistēmas pareizu darbību. Jāpiebilst, ka izplatītākie produkti, kuros atrodams jods ir – zivis, bumbieri, āboli, vīnogas un pats galvenais – sīpoli! Šī recepte ir nākusi no pagājušā gadsimta, pie tam jāsaka, ka šajā receptē nav īpaši nekā pārsteidzoša, ja ņemam vērā faktu, ka jau sen atpakaļ cilvēkiem bija skaidrs, ka ēdienā saturošais jods ir ārkārtīgi veselīgs un nepieciešams jebkuram cilvēkam un tā pareiza organisma darbībai. Ja tava imūnsistēma nav tik stipra, kā vēlētos, vai Tev ir problēmas ar vairogdziedzeri, tad šī recepte būs kā reiz piemērota tieši Tev!

1-14

Nepieciešamās sastāvdaļas :
Svaigi no paciņas attaisīta sterila un tīra marle
Aptuveni 3 ķiploki ar kopējo svaru no 500-600 gramiem.

Līdzekļa pagatavošana
Vispirms sīpoli ir ļoti smalki jāsagriež, vislabākais veids, būtu tos iemest blenderī, bet ja šādas iespējas nav, tad nāksies tos griezt maksimāli mazos gabaliņos ar roku. Pēc tam, kad esat ieguvuši mazus sīpolu gabaliņus – uzlieciet tos uz marles un saspiediet tos ar karoti, lai tie būtu kā putra.

Lietošana!
Uz marles izveidojušos veidojumu pieliec pie sava kakla. Papildus Jums būs nepieciešams kāds drēbes gabals, vislabākajā variantā šalle. Komprese uz kakla ir jātur aptuveni 1,5 – 2 stundām, tāpēc ļoti ieteicams no nosaitēt ar šalli, lai komprese neizkustētos no savas pastāvīgās vietas, līdz ar to būsiet droši, ka rezultāts būs acīmredzams. Kompresi ir ieteicams lietot no 2 – 3x reizēm nedēļā. Mēnesī tās ir 8 – 12 reizes. Aptuveni pēc mēneša, Jūs jutīsiet spēka un imunitātes pieaugumu. Lai izdodas!

 • Padomju laika

  0 2258

  Teju katrs no mums zina, to veco labo garšu, ko baudījām skolu ēdnīcās un citos pasākumos un

  View more
 • Būtiska informācija

  0 1637

  Drošvien jau esat iepriekš lasījuši par ziņām, kad kodu kartes vairs nevarēs lietot jau pēc

  View more
 • Megana Mārkla

  0 2074

  Kā vēsta “Mirror” Meganas Mārklas asistente ir pametusi darbu, jo nav tikusi galā ar viņas

  View more
 • Tik tikko

  0 4029

  Šodien Gobzems žurnālistiem ir sacījis, ka iespējams viņš lūgs atlikt Saeimas balsojumu par

  View more
 • Pircējs parāda

  0 9201

  Kāds vīrietis padalījies ar pavisam interesantu novērojamu par to kā konkrēta lieta maksā Vā

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV