Top 20 Zāles, Kas Noved Pie Atmiņas Zuduma, Bet Tu Joprojām Tās Turpini Lietot

Recepšu zāles ir iemesls vairāk nekā 100 000 nāves gadījumu gadā, un tas var izraisīt arī papildu 1,5 miljonus cilvēku zudumu, kuri var piedzīvot noteiktas blakusparādības, kas var būt tik nopietnas, ka viņiem būs jāatrodas slimnīcā.

Ceturtais galvenais nāves cēlonis ASV ir nelabvēlīgas zāles. Katram medikamentiem ir zināmi riski un viena no šīm blakusparādībām ir atmiņas zudums.
Šīs 3 veidu zāles ir lielākais atmiņas zuduma iemesls

Ja jūs lietojat dažus recepšu medikamentus, iespējams, ka šīs zāles atrodas vienā no šīm 3 kategorijām, un tas var būt citu kognitīvo problēmu iemesls:

Miega zāles
Recepšu miegazāles ir galvenais atmiņas zuduma cēlonis. Tās ir populāras zāles, un tās nosaukums ir Ambien, un daži cilvēki to sauc par amnēzijas līdzekli. Atsevišķiem lietotājiem ir problēmas ar mēnessērdzību, nakts terorismu, halucinācijas un miega ceļošanu.

Recepšu miegazāles var novietot jūs stāvoklī, kas ir līdzīga komas stāvoklim vai pārāk lielam dzērumam, kamēr tā apiet atjaunojošo miegu jūsu smadzenēs. Jūs varat izmēģināt dažādus veidus, kā aizmigt.

“Anti” zāles
Ja jūs lietojat zāles, kuru nosaukums sākas ar “anti”, tai skaitā antipsihotiskiem līdzekļus, antibiotikām, antihistamīna līdzekļus, antihipertensīviem līdzekļus, antidepresantiem vai spazmolītiskiem līdzekļus, tas var nozīmēt, ka tas var ievērojami ietekmēt jūsu acetilholīna līmeni.

Acetilholīns ir galvenais neirotransmiters, kas ir saistīts ar mācīšanos un atmiņu. Mazs acetiholīns var būt iemesls demences simptomiem, tādiem kā delīrijs, psihisks apjukums, halucinācijas, neskaidra redze un atmiņas zudums.

Statīns zāles
Šīs holesterīna līmeņa pazemināšanas zāles var būt visbīstamākā zāļu grupa, kas negatīvi ietekmēs jūsu smadzenes. Gandrīz ¼ ceturtdaļa no mūsu smadzenēm sastāv no holesterīna, kas ir svarīgi mācībām, atmiņai un ātrai domāšanai. Tas nozīmē, ka visām šīm zālēm būs negatīva ietekme uz jūsu veselību.

Šķir nākamo lapu un uzzini, kas tieši tās ir par zālēm!

You may also like...