AKTUĀLI

Slavenā Viktorija Raidosa paziņojusi īstos iemeslus, kas cilvēkiem atnes slimības un neveiksmes

0 comments

Teju katrs cilvēks var piekrist, ka šajā dzīvē pats vērtīgākais un svarīgākais ir mūsu veselība. Taču daudzi cilvēki sev piesauc slimības nemaz paši sev to nemaz nezinot! Taču, ja zināt konkrētās lietas tas, to var novērst ar pavisam gudrām lietām!

Šoreiz pati slavenā Viktorija Raidosa ir nosaukusi un atklāti paziņojusi, kādas tieši domas cilvēku vissmagāk ietekmē un kuras visvairāk patērēt cilvēka enerģiju, grauj veselību un kopējo enerģētiku, kas atrodas ap cilvēku.

Tie, kuri skatījušies Ekstrasensu Cīņas, pavisam noteikti zina cik spēcīga Viktorija Raidosa patiesībā ir. Viņa izpildījusi ļoti daudzus darbus veiksmīgāk nekā citi un līdz ar to sevi kārtīgi pierādījusi apkārtējiem!

Pirmajā vietā Viktorija ir ievietojusi mūsu paša cilvēku domas un tā ļaunums, ko izmantojam pret citiem, tātad arī pret sevi! Ļaunums cilvēku izsit no līdzsvara un maina cilvēka dzīvi uz pretējo pusi – ļoti krasi un pamanāmi! Nedariet citiem ļaunu!

Pēc tam tālāk ierindojas skaudība! Tā spēj iznīcināt cilvēka enerģētiku un veselību vienā sprīdī! Negatīvas un sliktas domas cilvēkiem atņemt daudz vairāk enerģijas, nekā reāli fiziskas kustības – Taču cilvēki par to nemaz neaizdomājas, līdz paši to nesaprot!

Bailes! Ja bailes cilvēkam ir patstāvīgas, tad ir ļoti lielas iespēja saslimt ar kādu smagu slimību, mēģini šīs bailes kādā veidā pārvarēt, lai uz visiem laikiem būtu brīvs no tām!

Ja Tu neesi pārliecināts par sevi un savu rīcību! Ja cilvēks netic pats sev, tad ir jāiegulda tik tiešām milzīgs darbs un spēks, lai ikdienā vispār kaut kas sanāktu! Ja sevi vēl noniecināsi, būs pavisam slikti –  cilvēks saslims, vai tu bieži slimo ? Tas var būt viens no radītājiem!

Nenoniecini sevi un esi pārliecināts par to, ko dari – Tad arī viss izdosies!

 • Visi domāja

  0 401

  Kellija bija gatava kāzām, skaistā kleitā un frizūra uztaisīta. Viņas nekas nevarēja apturē

  View more
 • Jaunā māmiņa

  0 178

  Jaunā māmiņa novēroja, ka pirmajos grūtniecības mēnešos, viņas vēders briest daudz ātrāk

  View more
 • Viena no

  0 321

  Pārsvarā galvenais liekā svara cēlonis ir izstaipīts kuņģis. To veicina pārēšanās – att

  View more
 • Šī grūtniece

  0 630

  Mūsdienās fotogrāfijas ar grūtnieču vēderiem ir ierasta lieta – sociālajos tīklos tādas b

  View more
 • Nepārspējami gardas

  0 457

  Daudzi no pasaules slavenākajiem dietologiem apgalvo, ka šis brokastis ir iespējams veselīgākai

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV