AKTUĀLI

Slavenā Viktorija Raidosa paziņojusi īstos iemeslus, kas cilvēkiem atnes slimības un neveiksmes

0 comments

Teju katrs cilvēks var piekrist, ka šajā dzīvē pats vērtīgākais un svarīgākais ir mūsu veselība. Taču daudzi cilvēki sev piesauc slimības nemaz paši sev to nemaz nezinot! Taču, ja zināt konkrētās lietas tas, to var novērst ar pavisam gudrām lietām!

Šoreiz pati slavenā Viktorija Raidosa ir nosaukusi un atklāti paziņojusi, kādas tieši domas cilvēku vissmagāk ietekmē un kuras visvairāk patērēt cilvēka enerģiju, grauj veselību un kopējo enerģētiku, kas atrodas ap cilvēku.

Tie, kuri skatījušies Ekstrasensu Cīņas, pavisam noteikti zina cik spēcīga Viktorija Raidosa patiesībā ir. Viņa izpildījusi ļoti daudzus darbus veiksmīgāk nekā citi un līdz ar to sevi kārtīgi pierādījusi apkārtējiem!

Pirmajā vietā Viktorija ir ievietojusi mūsu paša cilvēku domas un tā ļaunums, ko izmantojam pret citiem, tātad arī pret sevi! Ļaunums cilvēku izsit no līdzsvara un maina cilvēka dzīvi uz pretējo pusi – ļoti krasi un pamanāmi! Nedariet citiem ļaunu!

Pēc tam tālāk ierindojas skaudība! Tā spēj iznīcināt cilvēka enerģētiku un veselību vienā sprīdī! Negatīvas un sliktas domas cilvēkiem atņemt daudz vairāk enerģijas, nekā reāli fiziskas kustības – Taču cilvēki par to nemaz neaizdomājas, līdz paši to nesaprot!

Bailes! Ja bailes cilvēkam ir patstāvīgas, tad ir ļoti lielas iespēja saslimt ar kādu smagu slimību, mēģini šīs bailes kādā veidā pārvarēt, lai uz visiem laikiem būtu brīvs no tām!

Ja Tu neesi pārliecināts par sevi un savu rīcību! Ja cilvēks netic pats sev, tad ir jāiegulda tik tiešām milzīgs darbs un spēks, lai ikdienā vispār kaut kas sanāktu! Ja sevi vēl noniecināsi, būs pavisam slikti –  cilvēks saslims, vai tu bieži slimo ? Tas var būt viens no radītājiem!

Nenoniecini sevi un esi pārliecināts par to, ko dari – Tad arī viss izdosies!

 • izrādās

  0 5398

  Kurš to būtu domājis, ka tepat blakus mums atrodas viens no slepenākajiem cietumiem pasaulē! Ga

  View more
 • Kad zvejnieki

  0 5027

  Okeāns ir ļoti liels, baisa vieta pilna ar mistērijām un briesmām. Ja Tu braukāsi apkārt un b

  View more
 • Jau stājušies

  0 2434

  No pirmā marta ir stājušies spēkā jauni tehniskās apskates noteikumi. Šajā gadījumā šie n

  View more
 • 4 Agrīnie

  0 5305

  Patlaban vēzis ir visizplatītākais nāves cēlonis gandrīz visās pasaules valstīs.Kanādā vai

  View more
 • 13 slepeni

  0 10097

  No mums ir slēpta ļoti svarīga informācija, taču  kādu laiku internetā plūst dažādi infor

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV