AKTUĀLI

Sieva uzzināja, vīram ir skaista mīļākā, tad viņa sagatavoja viņam neaizmirstamu dzimšanas dienas dāvanu!

0 comments

Ja Jūs patiešām gribat izprast frāzes `ko sēsi, to pļausi` nozīmi, Jums ir jāizlasa šis stāsts.  Tas notiek laiku pa laikam, un pats sižets nav ļoti priecīgs, bet stāsts pats pa sevi ir interesants. Stāsta būtība ir vienkārša: sieviete atklāja, ka vīram ir mīļākā un nolēma viņu sodīt.

Stāsta jaukums ir tajā, ka sieviete nekādi neizrādīja savas sajūtas un pārsteidza vīru dzimšanas dienā. Izlasiet šo stāstu līdz galam, tas ir tā vērts! `Vispār, man bija sajūta, ka mans vīrs mani krāpj, bija ļoti daudz `pazīmju`. Viņš pastāvīgi rakstīja kādam ziņas, smējās un smaidīja. Un, kad es jautāju, kam viņš raksta, viņš atbildēja, ka mātei. Sāka kavēt katru vakaru pēc darba.

Un, kad es zvanīju viņa kolēģiem, tad viņi atbildēja, ka viņš ir aizgājis pirms dažām stundām. Kad es viņam jautāju, kas notiek, viņš sāka smieties un teica, ka bija birojā. Pēdējais piliens bija tas, ka viņš izgāja `pēc piena` pulksten 11:30 vakarā un neatgriezās līdz 2:00 naktī. Tagad es varu droši teikt, balstoties uz savu pieredzi, ka šādos gadījumos ir vērts griezties pie privātā detektīva. Viņi labi pārzina to, ko dara, un var iegūt pierādījumus, kas būs noderīgi šķiršanās gadījumā.

Es viņam neko neteicu un gaidīju viņa dzimšanas dienu, kura bija pēc dažiem mēnešiem. Es saprotu, ka Jūs varat nodomāt: kāpēc bija jāgaida tik ilgi, ja es zināju, ka viņš krāpj, un kāpēc tas bija jādara tieši viņa dzimšanas dienā?

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

Lapas: 1 2

 • Rīgā dzīvojoša

  0 216

  Mēs bieži vien nenovērtējam to, kas mums ir. Nepamanām iespējas, neuzdrošināmies īstenot sa

  View more
 • Sieviete Pāvilostas

  0 43

  Dzintars ir kas vairāk par dārgakmeni, - viņš ir mūsu simbols, nacionālais dārgums un prieka

  View more
 • Vīrietis 20

  0 223

  Katram ir savs stāsts, ko viņš šai dzīvē ir vai nav izdarījis. Lielākā daļa cilvēku dzīv

  View more
 • Slavenais zvaigzne

  0 592

  Slavenais latviešu fotogrāfs Aleksandrs Solokovs facebook publicējis ierakstu, kurā apraksta nep

  View more
 • Mājās itin

  0 3120

  Vai tev ir gadījies, ka apciemojot kāda mājas tu jūties patīkami, bet kādās citās mājās tu

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV