AKTUĀLI

Sešas horoskopa zīmes, kas līdz gada beigām beidzot kļūs daudz turīgākas un laimīgākas! Jums visas durvis ir vaļā!

0 comments

Pirmais 2018. gada pusgads nu jau ir garām, un ir iezīmējies tas, kā aptuveni paies pārējais gads, taču daudzi astrologi apgalvo, ka pirmais iespaids var būt mānīgs. Viņi min 6 zodiaka zīmes, kuru pārstāvjiem gada beigās uzspīdēs īpaša veiksme.

Ja gadījumā esi kādas zīmes pārstāvis, bet nespēj tam noticēt, tad atliek tikai būt pacietīgam, jāsaglabā pozitīvisms, jo viss labais ir vēl tikai priekšā.

Jaunava.
2017. gads Jaunavām bija pilns ar izaicinājumiem, cīņām un starpgadījumiem, taču tie deva savu artavu, jo šīs zīmes pārstāvji tagad spēj ar savu noskaņojumu un attieksmi ietekmēt notiekošo, savu veiksmi un labklājību. Jaunavas beidzot sapratušas, ka viņas vairs neredz ierastos orientierus, tāpēc nākas sevi radīt no jauna.

Šogad saņemsi atbildes uz vairākiem jautājumiem, kas atbrīvos tevi no uzskatiem, kas līdz šim ierobežoja tavas rīcības. Iepazīsies ar jauniem cilvēkiem un vietām, saņemsies īstenot sen nepiepildītas idejas.

Vēzis.
Vēža zīmē dzimušie ir ļoti līdzjūtīgi un saprotoši. To viņi jau ir pierādījuši iepriekš, taču dažkārt šīs īpašības viņus padara viegli ievainojamus un nepieklājīgus. Šogad laimes rats būs jūsu rokās un jūs beidzot varēsiet parādīt pārējai pasaulei, cik spēcīgs jūs patiesībā spējat būt.

Atklāsiet sevī līdera talantus un spējas, par kurām iepriekš pat nenojauti. Dzīve kļūs organizētāka, jutīsiet lielāku stabilitāti. Ja turpināsi būt pozitīvs un uztversi visu vieglāk, iespējams satiksi kādu, kas būs tavs partneris un uzticams cīņu biedrs.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

Lapas: 1 2

loading...
 • Lūk cik

  0 293

  Lūk, kas jādara stjuartiem, ja lidojuma laikā kāds no pasažieriem nomirst! Pārsteidzoši. Katr

  View more
 • Mēnesi pirms

  0 274

  Sirdslēkme ir viens no galvenajiem nāves cēloņiem Amerikas Savienotajās Valstīs un visā pasau

  View more
 • Brīdina visus

  0 126

  Jāņem vērā, ka īstā vētra nemaz vēl nav sākusies, un nolijis ir tikai neliels daudzums no v

  View more
 • Sešas horoskopa

  0 319

  Pirmais 2018. gada pusgads nu jau ir garām, un ir iezīmējies tas, kā aptuveni paies pārējais g

  View more
 • Vīrietis publicējis

  0 305

  Kāds Facebook lietotājs publicēja video ar savu pavisam atklātu ziņojumu, kurš veltīs Latvija

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV