AKTUĀLI

Rīt gaidāmi ļoti nepatīkami laika apstākļi, var būt pat postījumi.

0 comments

Rīt Latvijā – 12. Augstā ir gaidāma postoša laika apstākļi, kuri būs ļoti neraksturīgi vasaras laikam, pašlaik tā brīdinājuši Latvijas sinoptiķi. Jāteic, ka šīs brīvdienas būs vienas no aukstākajām visā augustā. Aukstāks laiks gaidāms arī augusta beigās, līdz ar to vasara drīzumā būs cauri pavisam. Svētdien gaidāmas liela vēja pastiprināšanās no rietumu un dienvidrietumu puses, līdz ar to pastiprināsies mākoņu daudzums Latvijas centrālajā daļā! Vēja brāzmas pēcpusdienās būs jau aptuveni virs 15 metriem sekundēm, vēlāk sasniedzot pat pāri 20 metriem sekundē, kas ir tuvs vētras spēks.

Tik spēcīgs vējš ir spēcīgs ne tikai lauzt zarus savā ceļā, bet arī veselus kokus, kā arī radīt smagus bojājumus, līdz ar to apdraudot cilvēkus. Kā arī zināms, rīt notiek brīvdabas pasākums, kurā šādā vētrā daudz, kas var noiet greizi. Pie tam rītdien ir jārēķinās ar spēcīgu lietu, taču galvenokārt ieteicams palikt mājās, jo laiks būs tik tiešām postošs un tas nav nekāds joks!

Rīta pusē saule vairākkārtīgi mīsies ar bieziem mākoņiem un spēcīgu vēja plūsmu. Dienas pirmajā pusē laiks būs ļoti mainīgs. Brīžiem gaidāms saulains laiks, brīžiem mierīgs, pēc kā uzcelsies spēcīgs vējš ar savelkošiem mākoņiem. Rītdiena ir gaidāma pati vēsākā diena kopš Jūlija sākuma, gaisa temperatūra rīt nepārsniegs vairāk par aptuveni +17 līdz +21 grādam, kas ir salīdzinoši maz priekš, augusta mēneša sākuma.

Lielais vēja spēks pierimsies tikai vakara pusē, tomēr ar pārtraukumu tas atkal atsāksies dziļā naktī uz pirmdienu. Līdz ar to cilvēkiem šajās dienās ir jābūt ļoti uzmanīgiem, jo šāda vēja ātrums var ne tikai radīt bojājumus, bet arī smagi traumēt cilvēkus.

Sekojiet līdzi jaunākajām ziņām un informācijai par jūsu konkrēto atrašanās vietu, lai uzzinātu visprecīzāko informāciju par to, kāds laiks ir gaidāms Jūsu pusē.

Avots

 • Ja uz

  0 104

  Nesen tika atklāts, ka tie, uz kuru delnas ir burts M,- īpaši cilvēki. Īsti unikāli. Un mēs n

  View more
 • Gatavojoties -

  0 699

  Atskatoties uz jaunāko prognozi pēc populārākā un zināmākā "Global Forecast System" ir ticis

  View more
 • Viņi atrada

  0 5186

  Tvaikonis “Arābija” pusotru gadsimtu atpakaļ valdīja pār Misūri upi no krasta uz krastu…

  View more
 • Notikušas pilnīgākās

  0 1849

  Kur mūsdienās vispār ir palicis kaut drusciņ cilvēciskums un ētiskās robežas? Šoreiz stās

  View more
 • Renārs Kaupers

  0 111

  Vakar, kā arī šodien visā Latvijā, televīzijas kanālos un radio ir manāma spēcīga sēru ga

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV