AKTUĀLI

Lūk, Kas Notiek Sajaucot Bietes, Burkānus Un Ābolus : Sula, Kas Iznīcina Visas Slimības

0 comments

Kas ir tas, kas vienu reizi tiek pilnībā sajaukts ar biešu, burkānu un ābolu sulu? Nekas, kas nav burvju dzēriens, kas ir ieguvis pasaules slavu, pateicoties lieliskajai ietekmei uz veselību. Primārajā laikā sāka lietot senās ķīniešu zāles karcinomas ārstēšanā un daudzveidīgu dažādu slimību ārstēšanā.

Jāatzīst, ka Rudolfs Brojs, daudzpusīgs ārsts no eiropas ANO aģentūras ir visu savu dzīvi veltījis, lai atrastu visefektīvāko, dabisko vēža ārstēšanai. Viņš secināja, ka audzēja šūnas izdzīvos tikai ar stingras gaļas palīdzību. Izstrādāja medicīnisko palīdzību četrdesmit divu dienu laikā, kad pacients varētu būt arī jūsu ķermenī, lai iekļautu tikai tējas un īpašas dārzeņu sulas, kuru galvenā sastāvdaļa ir bietes. Ar šīs metodes palīdzību tiek ārstēti vairāk nekā četrdesmit pieci tūkstoši cilvēku no vēža un dažādām galīgajām saslimšanām.

Kopš kura laika augļi un dārzeņi ir vienkārši pret super narkotikām
Šī vienkāršā dzēriena brīnumainas īpašības ir saistītas ar divu dārzeņu šķirņu klātbūtni un nelielu augļu stilu. Viņu veselīgās īpašības daudzi no jums jau ir baudijuši.

Ābolos ir vitamīni A, B, C, E, K un arī minerālvielas Zn, magnijs, kālijs, fosfors, kalcijs, metāla elements un dzelzs. Augsts ogļhidrātu saturs, īpaši levuloze un aldoheksoze, nodrošina ābolu enerģiju organismā un tas novērš nogurumu. Pateicoties augstam askorbīnskābes saturam un antioksidantiem, Ābols satur izturīgu imunitāti stimulējošu rezultātu. Tas ir ļoti efektīvs cīņā pret vīrusiem, baktērijām un brīvajiem radikāļiem, stimulē svara zudumu un stimulē gremošanu.

Burkāns ir domāts vitamīnu A, B, C, E un K deļ. Tas satur minerālvielu atomu skaitu 20, magnija, metālus un antioksidantus. Protams, aģentūra, kas saglabā redzi, samazinot insulta briesmas un ietver izturīgu ļaundabīgo audzēja rezultātu.

Bietes satur vitamīnus A, B un C, un dzelzi, varu, Mg un metālu. Tā ir plaši pazīstama ar tās noderīgo rezultātu, asinsvados, aknās un visā gremošanas sistēmas centrā, kā arī kā dabisku vielu, kas aizsargā pret vēzi.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

Lapas: 1 2

loading...
 • Lūk cik

  0 293

  Lūk, kas jādara stjuartiem, ja lidojuma laikā kāds no pasažieriem nomirst! Pārsteidzoši. Katr

  View more
 • Mēnesi pirms

  0 274

  Sirdslēkme ir viens no galvenajiem nāves cēloņiem Amerikas Savienotajās Valstīs un visā pasau

  View more
 • Brīdina visus

  0 127

  Jāņem vērā, ka īstā vētra nemaz vēl nav sākusies, un nolijis ir tikai neliels daudzums no v

  View more
 • Sešas horoskopa

  0 319

  Pirmais 2018. gada pusgads nu jau ir garām, un ir iezīmējies tas, kā aptuveni paies pārējais g

  View more
 • Vīrietis publicējis

  0 306

  Kāds Facebook lietotājs publicēja video ar savu pavisam atklātu ziņojumu, kurš veltīs Latvija

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV