AKTUĀLI

Kāda tipa sieviete jūs esat saskaņā ar jūsu dzimšanas mēnesi, kurā esat dzimusi

0 comments

Uzziniet, kādas ir jūsu īpašības atkarībā no mēneša, kurā esat dzimusi …
Janvāris
Nopietnas un konservatīvas ir janvāra – sievietes, bet arī ļoti vērienīgas. Daudzi vēlas kritizēt. Reti kļūst ļoti nervozas un dusmīgas, pārliecinieties, ka neesat klāt, ja tas notiks. Negaidiet no tām atvērtību, jo viņas nevēlas parādīt jūtas. Viņas ļauj cilvēkiem, kas ir tādā pašā intelektuālajā līmenī, viņām tuvoties un dalīties ar saviem uzskatiem par dzīvi.

Februāris
Šīm sievietēm ir abstrakts domāšanas veids. Ne visi tās var saprast. Jums ir jārīkojas ar pacietību viņu bieži mainīgā noskaņojuma dēļ. No otras puses viņas ir ļoti romantiskas! Viņas darītu jebko priekš mīļotajam cilvēkam. Ir svarīgi sniegt vienlīdzīgu attieksmi pret viņām. Cilvēki, kas tos nodos, nekad tās vairs neredzēs.

Marts
Līdz brīdim, kad jūs viņas apbēdināt, viņas ir ļoti piemīlīgas. Viņas spēj izvilkt visu ja ir apbēdinātā garastāvoklī. Pretējā gadījumā viņas ir apveltītas un lojālas. Patiešām prieks dzīvot ar šo sievieti. Tikai reāls cilvēks to uztvers. Viņām ir raksturīga spēcīga harizma un šarms, kas var nodzēst burvību, tiklīdz tās aplūko. Bet viņām ir grūti iemīlēties. Viņas nepieņem vīriešu trikus, piemēram, kā citas sievietes.

Aprīlis
Viņas viegli sazinās, šīs sievietes ir diplomāti, bet dažreiz zina pašas nožēlojamas. Tāpēc jums vajadzētu pievērst īpašu uzmanību. Lielākajā daļā no tām ir briesmīga liela greizsirdība, kas, ja pārsprāgs, labāk dodieties prom. Ja jūs uzvarēsiet aprīļa meitenes uzticību, viņa padarīs jūs par vislaimīgāko cilvēku uz planētas. Viņa atvers savu dvēseli tikai tiem, kuri pēc viņu domām ir pelnījuši.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

Lapas: 1 2

loading...
 • Policija paziņojusi

  0 20

  Tie kuri vēl nezina 18. Aprīlī Valsts Ceļu Policija jau ceturto gadu pēc kārtas piedalīsies E

  View more
 • Mamma palūdza

  0 28

  Šis stāsts liks aizdomāties par Latvijas mūsdienīgo dzīves intensitāti un vispārējo lab

  View more
 • Lūk,

  0 54

  “Vella kalpi” – filma par nopietni nenopietno, kas attaino 17. gadsimta notikumus Latvijā. V

  View more
 • Kemerovas Traģēdijas

  0 42

  Raksts tapis sadarbībā ar vipi.tv Cilvēki izmisumā lēca ārā pa logiem, tādējādi nositotie

  View more
 • Visos Krievijas

  0 50

  Krievijas lielākajos televīzijas kanālos, tostarp Rossija - 24, cilvēkiem tiek stāstīts un mā

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV