AKTUĀLI

Izglāb savu sirdi, smadzenes un novērs smagu slimību izplatīšanos savā ķermenī ar šo skābo kāpostu recepti.

0 comments

Tradicionālo vācu ēdiens skābēti kāposti ir izgatavos no kāpostiem un parasti pasniedz kopā ar gaļu. Fermentācijas procesa laikā kāpostiem pievieno pienskābes baktēriju, kas novērš to sabojāšanos bez saldēšanas. Tieši tāpēc jūrniekiem bieži vien tie tika doti, lai novērstu zobu pūšanu. Tā nav vienīgā slimība, ko skābi kāposti var novērst; skābiem kāpostiem piemīt arī citas ārstnieciskas īpašības.

Kā ir kāposti tiek skābēti?
Fermentācijas process kāpostiem pievieno labvēlīgus probiotiķus, kas pasargā tos no sabojāšanās un arī atbalsta daudzās ķermeņa funkcijās. Viegli pagatavot, sakapājot vidēju kāpostu galviņu; iemaisiet kāpostus ar vienu vai pusotru ēdamkaroti rupjas sāls. Sāls izvilks ūdeni no kāpostiem, tad pēc pāris minūtēm kāpostus varēs ievietot burkās. Kad tie izdalījuši pietiekami daudz šķidruma, lai pārklātu kāpostu virsu, aiztaisiet burciņu un raudzējiet līdz 10 dienām, pirms tie ir gatavi ēšanai.

Vai skābēti kāposti samazinās sirds slimību riskus?
Skābos kāpostos nav daudz kaloriju, bet tajā ir ļoti daudz šķiedrvielu. Vienā krūzē ir vairāk nekā četri grami diētiskās šķiedras. Uzturā, kurā ir augsts šķiedrvielu skaits, ir vislabākais veids, kā samazināt sirds slimību risku. Pētījumos ir konstatēts, ka tas pazemina sirds slimību risku līdz pat 40 procentiem.

Skābos kāpostos esošās šķiedrvielas saistās ar kaitīgām holesterīna daļiņām, pārvieto tās caur gremošanas sistēmu, pirms tās uzsūcas un uzkrājas vēnās. Tas novērš artēriju nosprostojumus, kas izraisa sirdslēkmes un citus sirds slimību veidus.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

Lapas: 1 2

 • Kad zvejnieki

  0 5024

  Okeāns ir ļoti liels, baisa vieta pilna ar mistērijām un briesmām. Ja Tu braukāsi apkārt un b

  View more
 • Jau stājušies

  0 2431

  No pirmā marta ir stājušies spēkā jauni tehniskās apskates noteikumi. Šajā gadījumā šie n

  View more
 • 4 Agrīnie

  0 5299

  Patlaban vēzis ir visizplatītākais nāves cēlonis gandrīz visās pasaules valstīs.Kanādā vai

  View more
 • 13 slepeni

  0 10093

  No mums ir slēpta ļoti svarīga informācija, taču  kādu laiku internetā plūst dažādi infor

  View more
 • Ārsts sievietei

  0 9228

  Dzīves realitāte vai skarba mācība? Šoreiz stāsts ir par kādu sievieti, kura pie ārsta bija

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV