AKTUĀLI

6 Super Dabīgi Augi, Kuri Tev Palīdzēs Dabiski Sabalansēt Jūsu Hormonus

0 comments

Vai jūs jūtaties uzpūsts, satraukts un bez enerģijas? Šie ir tikai daži no hormonu nelīdzsvarotības simptomiem, kas var ietekmēt jūsu vispārējo veselību un labsajūtu. Hormoniem ir svarīga loma ķermeņa sistēmu funkcionēšanā. Viņi kontrolē jūsu vielmaiņu, gremošanu, elpošanu, reprodukciju, audu funkciju, garastāvokli, stresu, kustību un izaugsmi.

Tātad, ja hormona līdzsvars kaut kādā veidā tiek traucēts, ir dabiski, ka jūs pieredzēsiet izmaiņas ķermenī un veselībā. Jūs pat varat iegūt lieko svaru, pat ja jūs vadāt veselīgu un aktīvu dzīvi.

Visbiežāk sastopamie iemesli un riska faktori ir slikts uzturs, stress, slimības vēstures, vides piesārņotāji un ģenētika.

Citi hormonu nelīdzsvarotības simptomi ir šādi:

Matu izkrišana

Nogurums

Ādas problēmas, piemēram, pūtītes

Svara pieaugums

Neregulāri periodi

Miega traucējumi

Miglainas atmiņas

Garastāvokļa svārstības un depresija

Galvassāpes

Libido zudums

Briesmīgi nagi un mati

Piepampušas acis

Nakts svīšana

Izmaiņas apetīte

Enerģijas trūkums

Tradicionālā hormona nelīdzsvarotības ārstēšana ietver insulīna injekcijas, kontracepcijas tabletes, sintētisko hormonu aizstājterapiju, vairogdziedzera zāles utt. Par laimi jūs varat palīdzēt līdzsvarot hormonus dabiski, izmantojot vairākus augus.
****

Tikai izmantojot šīs divas sastāvdaļas, kuras vienmēr atrodiet savā virtuvē, jūs būsiet pārsteigti par rezultātiem, tas tiešām ir neticami.

Daudzi joprojām uzskata, ka uzkrātā enerģija ir tikai ķermeņa tauku daudzums, un, lai zaudētu svaru, tiem ir jāievēro diēta, kas ļauj tiem sadedzināt tauku uzkrājumus.

 

Bet vai mums vajadzētu vienkārši likvidēt šos tauku uzkrājumus? Ir arī citas enerģijas rezerves, kas traucē tauku sadedzināšanas procesu.

Tikai 2 sastāvdaļas, lai iztukšotu visus tauku un ķermeņa parazītu nogulumus.

Organismā ir arī citi ķermeņa enerģijas noguldījumi, glikogēns (ogļhidrāti) un olbaltumvielas (muskuļi). Tas, kā ķermenis izmanto šos enerģijas noguldījumus, var mainīt veidu, kā ķermenis izmanto taukus.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumuJa jums ir alkas pret kaut ko saldu vai sāļu, tas var norādīt, uz normālu lietu, jo īpaši, ja šīs alkas parādās atsevišķi. Bet, ja šīs alkas ir biežākas nekā parasti, un tās nav pilnīgi piesātinātas, tas nozīmē, ka jūs ciešat no augsta stresa vai parazītiem kuņģī.

Lai to izdarītu, jums būs nepieciešamas tikai šīs divas sastāvdaļas:
100 grami linu sēklas
10 g krustnagliņas

 

Sagatavošana un patēriņš
Ar dzirnaviņas palīdzību samaļ abas sastāvdaļas pulverī. Jums vajadzētu lietot divas ēdamkarotes šī maisījuma trīs dienu laikā pēc kārtas, to var sajaukt ar ūdeni vai brokastīm.

Ideāls lietošanas veids ir to lietot 3 dienas, pēc tam atpūsties 3 un atsākt patēriņu vēl 3 dienas utt. Pēc mēneša pagājušā laika jūs pamanīsit atšķirību. Šī attīrīšana palīdzēs jums izdabūt parazītus no ķermeņa.

Pārliecinieties, ka jūs katru dienu saņemat arī visus vitamīnus un minerālvielas, jo daudzi no viņiem ir iesaistīti enerģijas atbrīvošanā no pārtikas. Tādēļ atbilstošs patēriņš dod mums šo vitalitātes sajūtu un vēlmi piedalīties dažādās aktivitātēs un nodarbībās.
***

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

Lapas: 1 2

 • Notikušas pilnīgākās

  0 1290

  Kur mūsdienās vispār ir palicis kaut drusciņ cilvēciskums un ētiskās robežas? Šoreiz stās

  View more
 • Renārs Kaupers

  0 83

  Vakar, kā arī šodien visā Latvijā, televīzijas kanālos un radio ir manāma spēcīga sēru ga

  View more
 • Jauna un

  0 2364

  "Mycoplasma genitalium" ir viena ļoti reti autoimūna slimība, kuru ir ļoti grūti pamanīt un na

  View more
 • Insulta gadījumā,

  0 814

  Šī ir sena ķīniešu metode, ko izgudrojis Ķīniešu profesors un tās tehnikas ir tik tiešām

  View more
 • "Nekad nepasūtiet

  0 985

  Kāds vīrietis izteicies ar diezgan kritisku sūdzību par kādu Latvijā ļoti iecienītu ēdiena

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV