AKTUĀLI

6 iemesli, ko ūdens tūska var nodarīt Jūsu ķermeni – Laiks pēc iespējas ātrāk no tās atbrīvoties

0 comments

Zināms arī kā tūska, ūdens aizture ir šķidrumu uzkrāšanās caurumos un audos, kā arī asinsrites sistēmā. Tas var izraisīt pēdu, kāju, potīšu un roku pietūkumu, un tas parasti parādās sievietēm pirms grūtniecības vai grūtniecības laikā. Ne tikai grūtnieces, bet arī cilvēki, kuri ir fiziski neaktīvi, un tie, kas lieto zāles ilgākā laika periodā, kas rodas no mazkustīga dzīvesveida vai pat ilga lidojuma rezultātiem. Lai gan lielākā daļa gadījumu un tūskas cēloņi nav bīstami dzīvībai, tie var būt sirds mazspējas un nieru slimību simptomu radītājs. Tomēr, ja nav nekādu pamatnosacījumu, vispirms ir veidi, kā samazināt pietūkumu vai pat novērst ūdens aizturi.

Tūskas cēloņi
Pārmērīga nātrija uzņemšana
Bagātināts ar sāls uzturu un nepatērējat pietiekami daudz ūdens, lai to kompensētu, tas var iztīrīt jūsu ķermeņa ūdens rezervi, kā rezultātā jūsu ķermenis nespēj saglabāt ūdeni. Ūdens liek šūnām augt un paplašināties līdz pat 20 reizēm. Un to ir svarīgi zināt, ka sāls nav vienīgais produkts, kas satur nātriju. To var arī atrast pārstrādātā gaļā, garšvielās, pārstrādātos pārtikas produktos un konservētos dārzeņos. Tomēr ķeltu vai Himalaju jūras sāls var mainīt bojājumus, ko radījis vienkāršs galda sāls.

Magnija deficīts
Ūdens aizturi var izraisīt arī magnija trūkums organismā. Būtisks minerāls daudzām ķermeņa funkcijām, magnija trūkums var kavēt pienācīgu ķermeņa darbību, kas galu galā noved pie ūdens aiztures. Tika veikts pētījums un paskaidrots, ka, lietojot 200 mg magnija dienā, var samazināties tūska sievietēm ar premenstruālo simptomu parādīšanos. Ņemot magnija piedevas un patērē pārtikas produktus, kas bagāti ar magniju, var arī atbrīvot jūs no šī stāvokļa. Ar magniju bagāta pārtika ir: tumšā šokolāde, žāvēti augļi, avokado, zirņi, veseli graudi, rieksti, spināti, jogurts, dārzeņi utt.

B6 vitamīna deficīts
Vitamīnam B6 ir spēja pārņemt daudzus organisma ūdens bilances aspektus, tādēļ, ja jūsu organismā ir B6 vitamīna deficīts, tas var izraisīt tūsku. Pētījums tika izdots Medicīnas zinātņu žurnālā, kurā tika noskaidrots, ka sievietes, kam pirmsmenstruālā sindroma dēļ radās tūska, uzlabojās veselība, uzlabojot B6 vitamīnu daudzumu. Lai pienācīgi funkcionētu, vitamīnam kā ūdenī šķīstošam vitamīnam ir nepieciešami daudzi citi faktori, tādēļ vislabākais veids ir iegūt to no visa pārtikas patēriņa. Ar B6 vitamīnu bagātīgie pārtikas produkti: pistāciju rieksti, liellopu gaļa, tuncis, žāvēti augļi, saulespuķu sēklas, vistas, kartupeļi ar mizu, tītari, banāni utt.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

Lapas: 1 2

 • Padomju laika

  0 2258

  Teju katrs no mums zina, to veco labo garšu, ko baudījām skolu ēdnīcās un citos pasākumos un

  View more
 • Būtiska informācija

  0 1637

  Drošvien jau esat iepriekš lasījuši par ziņām, kad kodu kartes vairs nevarēs lietot jau pēc

  View more
 • Megana Mārkla

  0 2074

  Kā vēsta “Mirror” Meganas Mārklas asistente ir pametusi darbu, jo nav tikusi galā ar viņas

  View more
 • Tik tikko

  0 4027

  Šodien Gobzems žurnālistiem ir sacījis, ka iespējams viņš lūgs atlikt Saeimas balsojumu par

  View more
 • Pircējs parāda

  0 9193

  Kāds vīrietis padalījies ar pavisam interesantu novērojamu par to kā konkrēta lieta maksā Vā

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV