AKTUĀLI

Šis Ir Šokējošs Iemesls, Kāpēc Tev Katrā Istabā, Būtu Nepieciešama Sāls Lampa

0 comments

Sāls ne tikai dod garšu mūsu ēdienam , bet tas arī strādā, kā brīnums uz mūsu veselību pareizos daudzumos to lietojot. Himalaju rozā sāls ir viens no vistīrākajiem, bez piemaisījumiem kādu jūs varat nopirkt. Stiprina kaulu pH līmeni un pazemina asinsspiedienu.

Jums nevajag viņu ēst, lai baudītu tā priekšrocības. Viņam jābūt vienkārši jums blakus, lai tas jums palīdzētu, kā piemēram, ārstētu alerģijas, migrēnas un bezmiegu. Tas nenozīmē, ka jums tagad jākaisa Himalaju sāls pa visu jūsu māju vai dzīvokli, ir daudz lieliskāks risinājums, kā piemērs, sāls lampa.

1

Sāls lampa ir dabīgs negatīvo jonu ģenerators. Negatīvie joni bieži rodas dabā un tie pārsvarā rodas no zibens vētras, no saules gaismas, no ūdenskritumiem, no okeāna viļņiem. Šis ir viens no iemesliem, kāpēc cilvēki bieži jūtas atjaunoti un atsvaidzināt pēc vētras vai pludmalē.

Pozitīvos jonus visbiežāk rada elektroniskas ierīces kā datori, televizori, mikroviļņu krāsnis un pat putekļu sūcēji un tie var saasināt tādas problēmas kā alerģijas , stresa un miega problēmas. Negatīvie joni neitralizē pozitīvos jonus (viņi savienojas) un palīdz attīrīt gaisu.

2

G.S. Rahi, fizikas zinātnes profesors Feitvilas štata universitātē sacīja sekojošo attiecībā pret Himalaju rozā sāli:

“Visas dzīvās sistēmas (ieskaitot cilvēkus) ir bio-elektriskas pēc dabas, elektriski uzlādētas daļiņas ietekmē kā mēs jūtamies un ko darām. “

“Dabā esošais līdzsvars starp pozitīvajiem un negatīvajiem joniem nosaka mūsu sajūtas un uztveri. Atmosfēriskie joni var ietekmēt veselību, labsajūtu, produktivitāti, emocijas, un psihisko cilvēku attieksmi.”

Rahi, apstiprina, ka izvietojot sāls lampas pa jūsu māju tas dara brīnumus, lai samazinātu neveselīgo pozitīvo jonu daudzumu jūsu mājā.

Pozitīvi ieguvumi veselībai no Himalaju sāls lampām

Cilvēki, kas lieto sāls lampas ziņo par uzlabojumiem viņu fiziskajā un psiholoģiskajā labsajūtā drīz pēc lietošanas sākšanas. Viņi arī saka, ka palīdz ar:

 • Elpošanas problēmām
 • Alerģijām
 • Ādas iekaisumiem
 • Psiholoģiskajiem un stresa izraisītajiem traucējumiem
 • Galvas sāpēm un migrēnām
 • Reimatismu
 • Uzlabo asinsriti

Tikai neceriet sagaidīt milzīgus veselības  uzlabojumus, ja esat vienu lampu noslēpuši istabas tālākajā stūrī. Jūs sasniegsiet vislabākos rezultātus, ja novietosiet lampas vietās, kur jūsu ģimene pavada visvairāk laika, vai istabās kur ir visvairāk elektronisko ierīču.

 

 • Lai Viņas

  0 198

  Šajā digitālajā laikmetā, datoru hakeri ir vieni no vislielāko problēmu radītājiem katrā v

  View more
 • Tīne Ar

  0 174

  Kas ir ar salauztu sirdi un lekt no ēkas? Daudzi gadījumi, kad pašnāvības mēģinājums  rodas

  View more
 • Ārsti Izmatoja

  0 182

  Kļūstot par otrās pakāpes apdeguma upuri no gāzes plīts sprādziena, Maria Ines Candido da Sil

  View more
 • Lūk, Ko

  0 331

  Mums katram ir savas dažādās personības, kas padara mūs par to, kas mēs esam, bet kas būtu do

  View more
 • Novāri Banānus

  0 650

  Uzreiz ir jābrīdina, ka šim dzērienam ir savdabīga garša, kura ne visiem patiks, bet, kā jau

  View more

DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV