AKTUĀLI

Horoskops – vai tavs mīļotais ir uzticīgs

0 comments

Auns
Auni jau no pašas dzimšanas ir pieraduši vākt visus savus apbalvojumus un lielīties ar tiem visiem pēc kārtas. Šajā zīmē dzimušajiem, pārgulēt ar savu partneri – nozīmē kārtējo uzvaru, kuru viņam ir sakrājies ļoti daudz. Sānsoli Auni piedod ļoti viegli, bet tajā pat laikā viņi nekad piedod sev, ka ir krāpis savu otru pusīti.

Vērsis
Vēršiem, drīzāk ir svarīga garīgā saikne ar partneri. Un saistībā ar to, Vēršus visdrīzāk neieinteresēs iespēja ”šļūkt pa kreisi”. Vērša zīmē dzimušos var uzskatīt par uzticīgiem, jo viņi pat domu nepieļauj, par seksu ārpus laulības gultas.

Dvīņi
Dvīņus pavisam droši var saukt par pašiem mīlošākajiem no visām zīmēm. Viņi mīl visus pēc kārtas, pietam to nemaz neslēpjot. Bet tas nenozīmē, ka Dvīņi arī fiziski krāpj. Bet viņi nepārtraukti flirtē un cenšas ”nocopēt” pretējā dzimuma pārstāvi. Pie tam, viņi nesamierināsies ar zaudējumu, uz turpinās tik ilgi, kamēr panāks vēlamo.

Vēzis
Lai Vēzis piekrāptu, ir vajadzīgs nopietns iemesls. Savu otro pusīti viņš nekad nenodos. Ja jūs ir piekrāpis Vēzis, tad jums vajadzētu nopietni padomāt par savām attiecībām. Pacentieties piedot un mēģināt izlīgt, ja vien jums ir svarīgas jūsu attiecības. Ja jūsu attiecības tiks saglābtas, tad esiet droši, Vēzis jūs vairs nekad nekrāps.

Lauva
Lauvu sānsoļiem ir tikai viens iemesls – lepnums. Viņš nekad nešaubās par sava partnera izvēli. Jo partneri zvēlās pats Lauva, bet krāpšana nozīmētu, ka viņš neciena pats savu izvēli. Bet,ja jūs piekrāpāt savu Lauvu, tad ziniet, ka tam visam sekos karš

Jaunava

Jaunavām ir ļoti svarīga viņu reputācija, tāpēc arī Jaunavas nav spējīgas uz sānsoļiem. Viņām pats svarīgākais ir tas, ko par viņu domā apkārtējie. Ja arī kādam izdosies Jaunavu savaldzināt un tā padosies – bet nekad Jaunava nesagraus nopietnas attiecības. Vieglā aizraušanās parasti ļoti ātri pāriet.
Svari
Pēc savas būtības Svari ir romantiski un ļoti ātri iemīlas. Viņi ir kā radīti augstām romantiskām jūtām. Bet viņi ne vienmēr pārnāk nakšņot mājās. Viņi tik ;loti tic platoniskajai mīlestībai, ka tas viņiem traucē nodarboties ar seksu bez jūtām. Svari tik ļoti baidās pazaudēt savu otru pusīti, ka viņi sev neatļauj pat niecīgu flirtu ar kādu citu.

Skorpions
Skorpions pēc savas būtības ir ļoti kaislīgs. Sānsolim pastāv tikai viens iemesls: ja viņš jūt, ka jūtas pret partneri ir atdzisušas. Vai arī, ja viņš ir pārliecināts, ka partneris viņu krāpj. Skorpioni ir spējīgi noturēties pret pašu spēcīgāko kārdinājumu.

Strēlnieks
Šai zodiaka zīmei ir visgrūtāk pretoties kārdinājuma, jo tā absolūti nevalda pār savām emocijām. Atliek vien nedaudz Strēlnieku izprovocēt, kā viņā iedegas spēcīga kaisle un aptumšojas prāts. Ja jūsu partneris ir Strēlnieks, tad esat gatavi piedot viņa ”izgājienus”, ja vien jums ir dārgas jūsu attiecības. Ja piedot nevariet, tad izeja ir tikai viena – šķiršanās.

Mežāzis
Ja Mežāzis ir pārliecināts sava partnera uzticībā, tad viņš nekad nekrāps. Bet, ja viņš nemīl savu otru pusīti, tad krāps bez sirdsapziņas pārmetumiem, pietam attieksies pret kā kā nākamā partnera izvēli. Šādā gadījumā viņus nekad nemocīs sirdsapziņas pārmetumi.

Ūdensvīrs
Nav cilvēku, kuri mīl savu brīvību vairāk, kā Ūdensvīri. Tieši šī iemesla dēļ Ūdensvīriem ir daudz attiecību. Viņi ar grūtībām atceras visu partneru vārdus. Tur neko nevar darīt – tāda ir Ūdensvīru daba.

Zivis
Zivis nav spējīgas uz nodevību. Viņiem jau pati doma par sānsoli liekas pretīga un tādu pat attieksmi Zivis prasa no partnera. Ja gadās, kad Zivis uzzina par krāpšanu, nekad to nepiedod, pat ja šķiršanās tām ir ļoti sāpīga.

loading...
 • Valters Frīdenbers

  0 30

  Kurš nu to būtu gaidījis, ka pats Valters Frīdenbergs nāks klajā ar savu veselības stāvokli,

  View more
 • "Ryanair" ir

  0 74

  Eiropā pati lielākā lidmašīnu lidsabiedrība "Ryanair" ir paziņojusi par ļoti būtiskām izma

  View more
 • Viņa adoptēja

  0 107

  Šī sieviete zināja, ka viņai vajadzēja pieņemt ķermeni, kad viņa to ieraudzīja. Divdesmit g

  View more
 • Vai esi

  0 78

  Tas ir labi zināms fakts, ka ķiploki ir viena no spēcīgākajām dabīgajām antibiotikām, taču

  View more
 • Medijos nonākušas

  0 122

  Laitvijas slavenā šova "Saimnieks meklē sievu" ietvaros Aivara Dimitrijeva lauku sētā augstas e

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV